Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13 napja nem maszturbáltam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 napja nem maszturbáltam. Meddig húzzam még, hogy minél nagyobb legyen az orgazmus?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 11:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
77%

Volt, hogy egy hónapig nem maszturbáltam, de nem volt különösebben jó az orgazmus, "átlagos" volt. Egyszer kb. 80 nap után nyúltam magamhoz, az nagyon kellemes volt. Próbáld meg még visszatartani, ha tudod :D

Biztos ez is emberfüggő, és neked nem kell ennyit várni, de azt tanácsolom, hogy akkor maszturbálj, ha kívánod, és nagyszerű orgazmusod lesz.

2019. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Az orgazmus mértékében nem az a legfontosabb tényező (bár tudja befolyásolni), hogy előtte hány napig "nem volt". 13 nap már bőven elégséges akár ffi akár nő a kérdező. Egészségére :)
2019. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
13 nap nem olyan nagy idő még, 1 hónapot azért bírd ki még.
2019. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Na, megvolt már ?
2019. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez epp eleg!!ezutan mar meglesz,amit elvarsz!!de napi szex,kiveres mellett is lehet eros,nagy,intenziv orgazmus,nem muszaly ennyi idot kihagyni,ugyanis a kulso ingertol is fugg.ki,es hogyan elegit ki.Vagy ha magadnak csinalod,milyen izgalomban vagy.
2019. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!