Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idős szűz fiúk (25+) akik itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős szűz fiúk (25+) akik itt kérdezösködtök, honnan veszitek hogy ha arra kerülne a sor, mentálisan képesek lennétek lefeküdni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Hallottam már lányoktól hogy az ilyen tipusú srácokba már annyi gátlás és félelem van hogyha odaállna elé egy lány még megcsókolni se merné.

( nem qrvára gondolok, hanem egy egészséges normális lányra, poénkodás elkerülése végett)


Hogy gondoljátok srácok ha beszélgetni nem mertek egy lánnyal akkor hogy feküdnétek le vele? Mert pl én már nem hiszem hogy képes lennék rá.


36/f szűz



2019. aug. 1. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Ők maguk sem lennének rá képesek, hiszen még beszélgetést sem mernek kezdeményezni a lányokkal, nem hogy leszólítanák őket. Éles helyzetben meg leblokkolnának. Szűz fiúknak mindenképpen egy pszichológust tudnék ajánlani vagy esetleg a katonaságot, ahol mentálisan és testben is megerősödnének.
2019. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

"az ilyen tipusú srácokba már annyi gátlás és félelem van hogyha odaállna elé egy lány még megcsókolni se merné."


Nem baj az majd én megcsókolom...


N

2019. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
#2 édes vagy, ha tényleg nő vagy. ez azért nem mindre igaz biztos van ilyen is, de olyan is akinek ez nem lenne probléma, nem mindegyik "mentális" probléma miatt szűz.
2019. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
3. A többség sajnos pont azért szűz mert fél. Ez az oldal is tele van ilyen pasikkal. Kevesebb olyan van aki 30+ évesen szűz és normális az önértékelése.
2019. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3# egyetértek, de 1 biztos van, és kétlem hogy én lennék az egyetlen, bár lehet hogy a többi nincs fent az oldalon
2019. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

5. Gondolom te írtál privátban nekem.

Ha igen akkor elmondom neked, hogy te sem vagy normális!

Be is másolhatom ide...

2019. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem én voltam
2019. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#3 légyszives ird meg hogy akkor mitől szűz valaki, ha nem mentális, személyiség zavar miatt, főleg 25 felett?
2019. aug. 1. 15:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
írok pár lehetőséget. komában volt 10 évig, vallási okok miatt, vagy csak a szerelmével akarja elveszteni. vagy nem működik jól a szerszám. tudom szélsőségeget írtam, de mind ide passzol
2019. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 ne haragudj de szerinted ezek életszerű "kifogasok"?


Kóma , meg vallás,szerelem? Egy kamasz fiúnál?

Ha viszont nem müködik a cerka akkor nincs miről beszélni.


Szerinted a potens férfi korosztály hany szazalékat teszik ki ezek az esetek? Kb 0,00001

2019. aug. 1. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!