Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy darab lányoknak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy darab lányoknak miért nem jönnek be a soványabb, sportosabb pasik?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok, sovány vagyok, de azért izmos is. Tetszenek a molettebb, magas lányok. De ők elutasítóak velem. Ti is tapasztaltatok már ilyet?

Én 176 cm 65 kg vagyok, 22 éves.



2019. aug. 1. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
En pont azt mondom inkabb h a vekony pasik duci lanyokkal a nagyobb darab pasik vekony lanyokkal jonnek ossze
2019. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok nagyon duci, csak a magasságomhoz képest picit teltebb idomokkal rendelkezem (alacsony vagyok).

De eddig csak nálam vékonyabb fiúk jöttek be.😄

Nem volt fura meg semmi, teljesen természetes, hogy két ember szereti egymást az alkatuk közötti különbségektől függetlenül.:)

L.

2019. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor csak engem utasítanak vissza?
2019. aug. 1. 22:08
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, ismerős!
2019. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Barátom is vékonyabb nálam, és a mai napig nagyon bejön :) szerintem csak te fogsz ki mindig rossz embereket
2019. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek az előttem felszólalókkal. Sztem phaszság h nem jönnek be a vastag lányoknak a vékonyak. Én is vékonyabb pasi vagyok, legalábbis nem dagadt. És szeretnek a nők. Volt már óriási, 150 kgs szexpartnerem is. ;)

27/f

2019. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Jaj istenem. Hogyne jönnd be! Ha kövér csajt akarsz akkor ismerkdjél ahdlyett h ilyen csali kérdéseket írsz ki állandóan amire azt várod h valaki ráharapjon h "de én igen!"

Lefogadom vannak erre oldalak.. vagy a való élwtben ismerkedsz. Lesz biztos extrém kövér nő is vagy hogy szoktad írni

2019. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is a magas, molett nők jönnek be.
2019. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Kérdés, mennyire vékony. Én is nagydarab vagyok, mondjuk már a jóval idősebb korosztályból.

De ilyen paraméterekkel félnék, hogy kárt tennék benned

Szóval, ha vékonyabb a pasi, nem gond, de az ennyire vékony már nem jön be.

De ismerek olyanokat, akiknek igen. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

2019. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jajj, ez a kárt tennék benned, de egy ócska szöveg... Semmivel nem vagyok törékenyebb, mintha lenne rajtam 20 kiló háj. Mint mondtam izmos vagyok azért, nem piszkafa.
2019. aug. 3. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!