Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű lányok! Jellemzően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok! Jellemzően nagyobb darab/kigyúrt partnert kerestek magatok mellé? Egy átlagos/sportos férfi hátrányban van nálatok még akkor is, ha mondjuk 10-20 centivel magasabb?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 14:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Nincs össze függés.

23/l

2018. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Nagy mellem van meg nagy seggem és magas vagyok....elég nőies vagyok és mégis egy csont a barátom

Szóval nem feltétlenül olyan pasi kell

2018. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Volt vékon pasim de nem volt jo

Nem szeretem a kigyúrt állatokat

Legyen átlagos kicsit husis de azért ne folyon szét a hajtól se


24N D kosarasPrivát üzit törli és tíltja

2018. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Hallottál arról ,hogy az ellentétek vonzzák egymast ?

En dagi vagyok nagy mellel.

És csakis a vékony pasik jönnek be.

És többnyire én is nekik.

Szerencsére.

Nem kicsit vagy nagy mell manias kerdező.

Láttál mar nagy mellett tartó nélkül ?

2018. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Nagy a mellem,párom imádja meg más pasik is imádnák

Párom egy magas velem, átlagos testalkata van pici pocak.Nem tudom h jön neked a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Sosem érdekeltek a sportos pasik,meg 10-20 cm magasabbak

2018. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhet még.


#4 Igen láttam. Arra célzol, hogy egy szép nagy mell melltartó nélkül már nem olyan szép?

Mániának azért nem nevezném. Vékony lány is tetszett már, ám alkatra nem ilyen az ideálom. Ne érts félre, az elsődleges szempont inkább az intelligenciával függ össze.

2018. aug. 6. 15:50
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miért hozod összefüggésbe a kettőt. 165 cm magas, 55 kg vagyok, és az én nézőpontom szerint nagy a mellem.

Sosem volt nagyobb darab kigyúrt partnerem. Az ideálom pontosan a vékony, széles vállú,nem oltári magas pasi.

2018. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

Igen kérdező.

Pontosan erre utaltam.

Az a fránya gravitáció tehet mindenről :D

2018. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az összefüggés alapját maguk a hölgyek szolgáltatták. Ritka a nagy mell és amúgy vékony nőies testalkat együtt. A nagy mell pici túlsúllyal szokott (vannak kivételek) együtt járni. És máris eljutottunk oda, hogy az önértékelésüknek jót tesz, ha egy nagyobb fickó mellett törékenyebbnek, nőiesebbnek érezhetik magukat. Így hát ők előnyben is vannak. Erre keres választ a kérdés.
2018. aug. 6. 16:10
 10/28 A kérdező kommentje:
De mi baj volna a gravitációval? :) Sosem értettem ezt a női problémát... Nincs is szebb egy természetesen, saját súlyától eső mellnél. Akinek nagy, nyílván annak megfelelően lesz vonzó ;)
2018. aug. 6. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!