Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire fontos hogy a nő elmenjen?

Figyelt kérdés
Mennyire törekszetek arra, hogy elmenjen a nő? Ha ti elmentetek akkor csináltok még utána vmit, h a nőnek is jó legyen?
2019. aug. 1. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Elég fontos, mert én csak akkor élvezem igazán a szexet.

Nem vagyok önző.


L

2019. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát. Örülök, ha a farkamtól megy el szex közben.

Ha nem, akkor ott a szám, a nyelvem, és megoldjuk úgy

Habár az én esetemben már aktus előtt elmegy a nő, mert kinyalom.

Az se szokott ritka lenni, hogy én elmegyek egy oráltól, a nő elmegy a nyalásomtól, addig megint kemény lesz a farkam, és orgazmus után mehet a szex.

Habár ehhez az kell, hogy ne egylövetű legyen a pasi, amivel szerencsére nincs bajom, mert 3-4 menet se okoz gondot :P

2019. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

#1 vagyok. Elírtam


F

2019. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Legalább annyira fontosnak érzem, mint a magamét, sőt. Az mindenképp jó, hogyha örömet szerzünk a másiknak. Legalábbis én így vagyok vele.
2019. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy fontos. A szex nem egy olyan dolog ami csak az egyik ember élvezetéről szól. Ha én előbb elmegyek esetleg mint a párom, akkor nem mondom neki azt hogy hát, jól van kislány a többit old meg magad. Hanem akkor rá segítek a dologra, ahogy éppen azt ő szeretné. És ez fordítva is így szokott lenni.
2019. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam elmenni, hogy a párom is. De előfordul amikor nem. Ilyenkor "kötelessége" lenne, h elvégezze a munkáját vagy az én problémám?
2019. aug. 1. 23:07
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az az elsődleges. Addig nem állok le. Soha nem hagynám hogy ne menjen el akivel vagyok,az a legjobb ha többször el tudom érni nála egy aktus alatt az orgazmust. 35F
2019. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, annyit mindenképp megjegyezhetünk, hogy azért a nő is rásegíthet kicsit kézzel magának, persze, jobb ha a pasi éri el az orgazmust


Milyen gyakori, hogy ez a vége nálatok?

2019. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hogy elég gyakori
2019. aug. 1. 23:15
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos! Ha én előbb elmegyek, akkor használom a szám, nyelvem, kezem...

De azt szeretem igazán, ha már az előjáték alatt elmegy a partnerem mondjuk a nyalástól 3-4-szer. Az a biztos!

45++Ffi

2019. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!