Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saiyans kérdése:

Lányok nektek bejön ha egy pasinak fontos hogy a csaj elmenjen szex közbe? 27/f

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 06:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb baromságot nem tudtál volna kérdezni?
2015. júl. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha neked baromság told el a bringás innen
2015. júl. 7. 06:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg egy idióta kérdés. Mégis milyen válaszokat vársz, hogy nem, nem jön be??

Ennyi erővel azt is megkérdezhetted volna, hogy lányok, nektek bejön, ha egy pasinak van pénisze?

2015. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányok nektek bejön ha egy pasinak fontos hogy a csaj elmenjen szex közbe? 27/f



Nem.Nekem az jön be, hogy az fontos neki h engem vigyen el, ne a csajt.

2015. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez amugy annyira allap dolog lenne .... Újabb csalódás, egy újabb pasiban. Azért 27 évestől picit többet várna el az emberiség ...
2015. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Alap dolog igen,egyértelmű...és alap az is hogy értékelje a nő!szerintem..
2015. júl. 7. 08:31
 7/15 anonim válasza:
100%

figyelj

én is felteszek egy kérdést!: ki nem szeret elélvezni sex közben?

2015. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Világos h mindenki szereti,de pontosítok...örültök e h a pasinak fontos h a csaj elélvez,és nem csak a saját élvezése fontos...ertékelítek?
2015. júl. 7. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a kérdés! Speciel én kevés olyan férfival találkoztam,aki megértette a problémám, ugyanis én nagyon nehezen tudok elmenni,mert nálam ez bizalmi dolog. Szerencsére találtam olyat,aki nem önző és az a legfontosabb számára, hogy én élvezzek el előbb,és ő csak utánam!
2015. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kölcsönös dolog könyörgöm. Mindkét fél élvezete számít. Ha a nő nem élvezi,akkor a férfi béna és a jó szexért nem hiszem,hogy hálával tartozik az ember,hiszen akkor a férfi fejében is megfordulhatna,hogy alap dolgokat értékeljen. Amúgy igen,jó ha nem egy önző p*cs a pasi.
2015. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!