Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak mièrt adódik lehetőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak mièrt adódik lehetőség a szexre? Nekem meg miért nem? 23/F

Figyelt kérdés
Sosem volt részem benne...de már lassan kezdem feladni..
2019. aug. 2. 11:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
11%
Mert tesz érte.. Te meg nem.
2019. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerünk, nem tudhatjuk.
2019. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Most biztos fizetős csajra gondolsz(örömlányra) bocs de nekem ehhez nincs gusztusom !! Lett volna egyszer lehetöség csak már utolag mondta el ezt a lány... ő volt a hibás ebbe... én bele mentem volna ha elmondja előtte..
2019. aug. 2. 11:33
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

Senkinek nem "adódik"... Komoly meló van benne...

Talán majd ha nem úgy fogod fel, hogy másoknak van ingyen punci neked meg nincs, akkor majd jut neked is.

2019. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#2 nem is akarom hogy ismerjél és más se!!
2019. aug. 2. 11:36
 6/36 A kérdező kommentje:
#4 Ez nem felfogás kérdése !!!! Hülyeséget irsz le !! Attol még kellene adnia az élet nekem is egy alkalmat legalább nem gondolod??
2019. aug. 2. 11:38
 7/36 anonim ***** válasza:
65%
Te szuzen halsz meg
2019. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Spiritrobber ***** válasza:
88%

Azért az egy alkalomért tenni kell és menni utána, ha ezt nem teszed meg akkor hiába várod a sült galambot.


És itt senki nem beszélt fizetősről csak te... :/

2019. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
A siránkozás nem hoz nőt 🤷🏼‍♂️
2019. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Itt mindenki ilyen negatív bakker???

#8 nem mondtam hogy kopogjon be hozzám egy csaj és azt mondja hogy szexeljünk...nyilván tenni kéne !! Csak én màr tettem lépéseket efelé csak sose jött ösze valamiért...! És azért is irtam a fizetős csajt mert az elsö kommentelőnél ugy gondoltam hogy erre utal... mert ilyen témánál ez is felvetődik !!

2019. aug. 2. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!