Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél tényleg csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél tényleg csak egy esély van?

Figyelt kérdés

Ha ott és akkor nem úgy reagálok egy nő közeledésére ahogy ő akarja akkor nincs második esély?

Legyen az érzelmi vagy szex kapcsolat.



2019. júl. 5. 07:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Van olyan hogy igen, de ha bejössz neki igazán, akkor kaphatsz 2.eselyt
2019. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem van masodik esely. Csak tudasd vele hogy "igen, tudom hogy az elsőt elk@rtam"

Próbáld viccesen előadni az első alkalomkor elkövetett hibát.

Úgy hogy nevetsz saját magadon

Mondjuk én az a típus vok aki mindig ad második lehetőséget. Minden téren.

2019. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz minden nőre. Volt, akinél nem kaptam második esélyt. De olyan is volt akinél igen.
2019. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Van olyan is akinél sokadik esély is van😂😂
2019. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én qrtam el nagyon , mert nem kaptam lehetőséget se a bocsánat kérésre se , se a magyarázatra se. Bár igaz egy igazi férfi nem tötyörög , hanem teszi amit kell és nincs szüksége második eselyre. Vagy lehet csak egy fellángolás volt, ami el is múlt nála...😢
2019. júl. 5. 07:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Konkrétat írj.
2019. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6 ne haragudj de nem írok konkrétat a hölgy miatt, és igazából az én esetemben már mindegy is.

Csupán arra vagyok kiváncsi higy más nő hogy gondolkodik, Mád férfinak milyenek a tapasztalatai , és hogy én mennyire vagy balfsz...

2019. júl. 5. 07:57
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Nálam csak egy van. Ha azt el...szúrja valaki, akkor nincs tovább.
2019. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

6 vok.

Nem tudom mennyire vagy balf..sz mert nem ismerem a sztorit. Az is lehet hogy ő volt hp..esetleg túlreagálta.

2019. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9 nem sajnos én játszottam el. Egyetlen nő se akar kisgyerekekkel szenvedni . Ahogy #8 is így van vele.


Na mindegy majd egyszer 🤪🤪🤪


Köszi a válaszokat és látatlanban pacsi azoknak a nőknek akik adtok meg egy esélyt a kissé töketlen probalkozóknak

2019. júl. 5. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!