Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék ha túl izgató a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha túl izgató a barátnőm és ezért hamar elmegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon csinos, gyönyörű teste van, irtó szerencsésnek érzem magam, hogy ennyire szép lánnyal feküdhetek le, de sajnos annyira izgatott vagyok már attól is ha meztelen látom, hogy alig bírom pár percig. Korábban ezzel nem volt gond, de vele egyszerűen nem tudok nem elévezni.

2019. aug. 2. 13:45
1 2
 1/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
89%

Ha nem gumival próbáltátok, talán ez tompíthat az érzeten. De én még azt is megpróbálnám a helyedben, hogy megpróbálnék nem rá koncentrálni, mást figyelni a szobában stb. Nem azt mondom, hogy mindig, de azért egy párszor... Valamint, hogyha úgy érzed válthatsz pózt vagy abbahagyhatod és elkezded orálisan elégíteni pár percig, majd folytatod.


Én ezeket próbálnám a helyedben.

2019. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Verd ki szex előtt egy fél oraval :) az meghosszabbítja sokkal az együttlétet
2019. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már ezekkel, de nem tudok nem rá figyelni, igazából így belebolondulok amikor a közelemben van. Pl, legutóbb csak hátulról láttam a fenekét miközben fehérnemű volt rajta mert kiment mosdóba utána megigazította a haját és már arra majdnem elélveztem olyan kerek feneke van. Aztán hanyatt döntött és csak csókolgatott, be sem kapta a farkam de már elélveztem..... tök ciki, de nem tudok mit csinálni, mondtam neki is, hogy ne haragudjon de túl szexi nem bírok magammal.
2019. aug. 2. 14:01
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
ha ez nem valami korai megömléses rendellenesség nálad akkor ha nem sportolsz semmit, kezdj el durván kardiózni, nem egyből lesz eredménye kell neki 1-2 hét, de jóval potensebb leszel ennyi idő után is
2019. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem vagytok együtt olyan hosszú ideje. Sokat sexeljetek, akár naponta többször is. Vagy ha erre nincs lehetőség akkor még azt is kipróbálhatjátok hogy ő csinál magáról pár meztelen képet és elküldi neked. És ha éppen nem tudtok sexelni akkor kivered a képekre. Úgy könnyebben megfogod szokni a látványát és akkor majd tovább is fogod bírni
2019. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Előtte verd ki, aztán jó lesz.
2019. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Ismerem az érzést, nálam ugyanez van. Ráadásul még olyan szűk is a puncija, hogy kb 5-6 lökést bírok és elmegyek. Nagyon cikinek érzem magam, mert elotte nem volt ilyen problémám.
2019. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
De cuki vagy :D xD bocs ..csak ahogy írsz róla nagyon édes *.*
2019. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Verd ki az együttlét előtt. Jobban fogod bírni utána. Meg ne görcsölj rá (arra se hogy hamar elmész).
2019. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Az 5. hozzászólónak igaza van,sok sok sex,eddig nem volt ilyen problémád ezek szerint,akkor a kémia nagyon durván működik nálatok és ezt a dolgot váltja ki belőled,sajnos meg kell szokni,nálam az egyik "új" barátnőmmel volt pont a fordítottja ,kívántam mint az atom...közben meg alig bírta felállítani,de amikor felállt akkor működött rendesen...
2019. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!