Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkívánt, vagy ez nem jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívánt, vagy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki idősebb nálam, de nagyon helyes, sármos. De köszönőviszonyvan vagyunk csak. Megfigyeltem hogy "meg szokott nézni". Amikor például folyosón megyünk egymás irányába, akkor láttam hogy kb derekamat vagy az egész testemet nem tudom nézte. Visszagondolva legtöbbször a derekamat nézte amit észrevettem. Homokóra alkatom van, és vékonyabb a derekam, lehet ez az oka. És volt rá példa hogy épp készültem lemenni a lépcsőn, ő másik irányba ment, és azt hitte sztem hogy nem látom, de a szemem sarkából eszrevettem hogy akkor is nézett.

Utolsó eset amit leírok. :D :Reggel elmentem mellette, köszöntem, visszaköszönt, és lenézett a mellemre (amik A-s méretűek, és nem hordok olyan melltartót ami nagynak mutatná vagy felnyomná őket. Testhezálló volt a felső, de a nyakamnál volt a kivágása, tehát nem látszódott ki dekoltázs).

Az egyik haverom azt mondta az utolsó sztorira hogy megkívánt azért nézte meg. Szerintetek? :D Lehet csak azért mondta ezt mert jóban vagyunk.


2019. aug. 2. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
18/L
2019. aug. 2. 19:00
 2/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Akkor te is kandikálod ezek szerint és nem is közömbös számodra se. Lehet megkívánt , de lehet csak méreget és megvizsgál rajtad mindent alaposan mielőtt ráveszi magát, hogy szólna (vagy nem mer szólni és csak leskelődik).
2019. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából egy tanárról van szó, aki az osztályomat nem tanítja.
2019. aug. 2. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te jobb nő vagy mint az otthon lévő felesége.. Vagy szimplán csak kis pipihús.. Szerinted egy nálad jóval idősebb pasi csak barátkozni akar a te 18 éves fejeddel? Ne legyél naiv
2019. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi, férfiak megnézünk minden nőt, aki nem vonz, azt csak egy pillantással, aki igen, azt alaposan, akár megfordulva, utána nézve. Nem kell emögött semmit sem keresni: legeltetjük a szemünket. Ha viszont látjuk, hogy a nő is megnéz minket, visszanéz, netán állja a nézést, szemez, vagy még mosolyog is, akkor elkezdünk gondolkozni, hogy jól értjük-e, hogy az érdeklődés kölcsönös.

Szóval mosolyogj!

2019. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem a derekadat, hanem a csípődet nézte.
2019. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!