Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, a legtapasztaltabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a legtapasztaltabb barátnőtöknek milyen számok jönnének ki az alábbi listán? Aki nem érti a kérdést, inkább ne is írjon semmit se.

Figyelt kérdés

1. Hány fiú, akivel lefeküdt előttetek?

2. Hány, akivel csak pettingelt?

3. Hánnyal volt a kapcsolatotok alatt rajtad kívül?

4. Hányszor volt 2f1l (vagy még több fiú) gruppenben?

5. Hány szűz partnere volt?

6. Hány fekete, vagy ázsiai partnere volt?

7. Hány nagyméretű pasija volt? Mekkora volt nekik?

8. Hány évesek voltatok (te meg ő) a kapcsolat kezdetekor és mennyi ideig tartott?

9. Neked hányadik lány volt, akivel lefeküdtetek?

10. Ha ő volt a sokkal tapasztaltabb, bevállalósabb, akkor azt hogy éltétek meg?


2019. júl. 10. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nemérdekelnek ezek a számok egy nővel kapcsolatosan, az pedig igencsak kiábrándító lenne, ha ilyenekkel hencegne. Ha tapasztalt, akkor bizonyítsa be az ágyban.
2019. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

1. 14

2. nem tudom

3. 0

4. 0

5. nem tudom de valószínű 0

6. 0

7. fogalmam sincs, mi a nagy méret?

8. 30-30 és még tart

9. 31. ha jól számolom

10. nem ő volt

2019. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Talán statisztikusnak készülsz, kicsi mókus?!
2019. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

1. 0

2. 0

3. 0

4. 0 ilyen undoritó dolog még csak a fejeben sem fordult meg ezért hálát adok!

5. 1 (én voltam)

6. 0 (de nekem ő az elso ázsiai)

7. Én vagyok a legnagyobb meg kb olyan 17-18 cm

8. En 20 o 22 jelenleg még most is tart

9. 1

10. Mindketten izgultunk nagyon de vártunk elsőnek szinte csak csók volt simogatás ujjazas meg nyalas... a nyalas nagyon kínos volt de csak elkezdeni utána nagyon élveztünk azt én erőltetem

2019. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Apivorous ***** válasza:
100%

Én egy ideig kavartam egy lánnyal, aki korábban luxusprosti volt, de kiszállt.

Nem firtattam a múltját, de kb 1,5 évig csinálta, kibéreltek egy villát is ahol rendszeres orgiát tartottak, elképzelni se tudom, hogy hányan jártak benne. Én 23 voltam, ő 21. Nekem 5. barátnőm volt. Nem a múltja miatt lett vége, hanem azért mert semmi jövőképünk nem volt, máshogy láttuk a világot.

2019. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
az igen 21 azt mar orgiakat tartott.... 😕😕😕 az en barátnőm meg 22 de meg szuz volt... azert ez szomorú...
2019. júl. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!