Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vadidegennel szórakozóhelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadidegennel szórakozóhelyen hogyan lehet hatékonyan egyéjszakás kapcsolatot kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Kinézek egy csajt, aki pasi nélkül van és bejön, mi az az első néhány mondat amivel érdemes nyitni és ha elhangzik nem sablonos, nem túl konkrét, de nem is egy ordenáré mellébeszélés szerintetek?

2019. aug. 4. 17:09
 1/7 érdeklődő35 ***** válasza:
86%
Felkérhetlek táncolni?
2019. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha ezt kérdezned kell, akkor nem fog menni.
2019. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elsőre tuti nem fog, de mint minden más, szerintem ez is tanulható tapasztalás útján, csak kell némi támpont :D
2019. aug. 4. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Minden ember, Minden NŐ más és más.

Van akinek ez jön be, van akinek más.

Annó volt, hogy discoban betáncolt mögém egy srác. Megfogta az oldalam, én meglepődtem, de benne voltam a dologban. Megfordított, megkérdezte a nevem és a korom, majd lesmárolt.

Táncoltunk még vagy 1 órát, majd a kezemet az álló farkára tette (ez rossz pont).

Mondtam, hogy kimegyek cigizni, utánam jött.

Hát mit ne mondjak k u r v a csúnya volt. (Lent a pincében nem igen volt fény).

Először elmentem hányni, de ott várt a wc előtt. Nem bírtam levakarni. Majd kérlelni kezdett, hogy menjünk ki és szopjam le.

Szóval ezeket ne csináld. :D


Menj oda, lazán kérdezd meg, hogy mit iszol?! ( tehát hívd meg valami piára)

Viszont ne itasd le.

Beszélgess vele, de aztán hagyd ott. Hagyd, hogy megbeszélje a barátnőivel, de tartsd szemmel, mosolyogj rá néha-néha.

Kis idő elteltével menj oda hozzá megint, akkor is, ha ott vannak a barátnői, vagy mégjobb, ha tánc közben mész mögé.

(Elfognak menni a lányok)

Táncolj vele, majd ha úgy érzed biztos bejössz neki, simíts végig az arcán majd csókold meg. Ha visszacsókol nyert ügyed van.

2019. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Meghivod egy italra.. aztan kettore es igy tovabb.. a csaj aztan legyozi a gatlasait es bele megy a szexbe 20L
2019. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy szoktam, hogy megpróbálok szemkontaktust keresni azzal a csajjal, aki éppen megtetszik és ha ezt tartja, rámosolygok és ha ezt ő is viszonozza, akkor odamegyek hozzá. Ha a pultnál van, akkor meghívod egy italra vagy elhívod táncolni, ha meg táncol akkor szimplán csak csatlakozol.. minél közelebb táncolj hozzá, sok érintkezéssel, ha meg egy másik srác közelít, akkor csak táncolj be elé. :D
2019. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
"SZEX?"
2019. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!