Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szórakozóhelyen honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szórakozóhelyen honnan tudod, hogy egy csaj benne lenne-e egy egyéjszakásban? Szemeztek mondjuk, látod hogy tetszel neki, de honnan tudhatod, hogy már odaadja-e magát aznap?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy eljön veled lakásra. Előtte bármi lehet, sőt amíg nem volt szex tulajdonképpen addig is bármi lehet. Szerintem kevés olyan csaj van, akik ilyenbe belemennek, sokak csak az egójukat fényezik, vannak akik csak ingyen akarnak inni, másoknak még ha be is jössz, de a barátnők elrángatják, na meg fél hogy nehogy ribizlinek nézzék stb.
2018. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod. Szerintem ő sem tudja(aki eleve tudja, az nagyon "elesett" nő). El kell csábitani. Mondom ezt én, de nincs tapasztalatom (egyéjszakásban nincs), csak ilyen elméleti tudós vagyok

28f

2018. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem elméleti fizikus, hanem elméleti ribikus :D
2018. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyenesen rászoktam kérdezni, aztán vagy igen, vagy nem.
2018. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig a barátnők elrángatták szotrit szívtam be, minden csajnál ahol már majd felfaltuk egymást jöttek a barinők, hogy jajj menjünk, az adott csajok meg hopp mintha mi se történt volna már mentek is el, úgy hogy a nevüket nem tudtam :D
2018. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kb. 1 másodperc alatt eldől a lányban, hogy elméletben elmenne-e veled. A kérdés csak annyi, hogy át tudod-e váltani gyakorlatra is.

Függ rajtad kívül álló dolgoktól is, pl.: a fent is említett fаszirigy barátnők. Olyan is volt, hogy a lány nem akart eljönni aznap este, vagy azért, mert a barátnőit nem akarta otthagyni, vagy nem akart könnyűnek tűnni, de megegyeztünk, hogy másnap este átjön. És át is jött, több ilyen is volt.


Izgalmas műfaj ez, megfűztem már jó pár csajt, hogy jöjjön el velem.

dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!