Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az ideális idő az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az ideális idő az első szexig?

Figyelt kérdés
14 hosszú, és 4.5 cm vastag pénisz nem túl kevés? A hossza miatt aggódom.
2019. aug. 4. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én ha kapcsolatot szeretnék, 4-5 randi után. A méret rendben van.
2019. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem érzitek, h készen álltok rá, biztok egymásban. A 14 cm az atlag, de ne aggódj, 8 cm hosszú penisszel is orgazmust lehet okozni, gondolj bele, egy ujjtol is lehet orgazmus. Bakfitty, most jutott eszembe, most fognak majd lepontozni a peniszkomolexusos férfiak, h Én hazudok. 😂👍De nem baj, az Ő nyomoruk ne rajtad száradjon, legyszives
2019. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is akkora van, de eléggé reménytelen hosszútávon. A feleségem sem akar lefeküdni velem, max havonta 1X, hiába akarnék én a kedvébe járni. Elmondta, hogy közel 20 év alatt egyszer sem élvezte a szexet. Én hiába szerettem volna máshogy, vagy akárhogyan is kényeztetni, elzárkózott előtte. Ezzel teljesen megsemmisített mint férfit, de okosan csinálta! Sosem mertem félrelépni, mert rettegek a beégéstől. Sőt maga a szex gondolatai is rémálom azóta. 42/F
2019. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
#4 kortefa1 ne kezdd már megint, komplexusos van👍😂a magad 37% latszik😂👍
2019. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg egy fél óra.
2019. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen egy normális válasz is: 4 hónap a kapcsolat elejétől számolva. Jó a hossza, ne aggódj. (szerintem)
2019. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Változó. Hiába mondunk neked mondjuk egy átlag időt 10 perc, ha te előbb elsülsz.

L

2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!