Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, + 25 lehetőleg, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, + 25 lehetőleg, mi lenne az ideális első szexnél? Mit csináljon a nő? Miben legyen benne ha kapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés

Orál, oda vissza, anál, szájba, pózok, stb. Nektek mi az ami ideális. Nyilván egyikőtök sem szűz hanem tapasztalt és volt +5 partnere.


25 alatt is lehet válaszolni de kort írjatok. köszönöm.


2017. márc. 14. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek tabuk az jok, de azert az ritka elso szexnel sajnos. AMi amugy ertheto, mert altalaban meg nincsenek a felek azon a bizalmi szinten.
2017. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, de konkrét választ reméltem. Mi a tabu? Anál, elmondani hogy keményen szeretem vagy hogy pofozzon meg vagy én akarom megpofozni. Konkrétan az lenne a kérdés hogy viszonylag normális keretek között meddig lehet elmenni.
2017. márc. 14. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nalam semmi sem tabu. szal en orulnek ha a no egybol megmutatna mindent. Szal, ja anal, oral meg normal. Es a durvulas is belefer. Pisi-kaki azert inkabb ne.
2017. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Az anált nem szeretem, de én már az első alkalommal is elfenekelem azt a nőt akit lehet:)

36F

2017. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Elso szexnel alt nincs meg a bizalom olyan szinten

Nem ismered a masikat meg elegge

Nem tudod a vagyait

Stb...

Ezer alt maradnak a legalapveto dolgok

Kezzel szajjal szex


Analis ritka aki elsore ramozdul kenyes terulet azert !

De a perverzebb dolgokhoz is kell ido

Ritka akivel elsore mar lehet

Ott tobb honapnyi ismerkedes van elott turelem bizalom jatek kell hozza

2017. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első szexnél nem kell semmi extrém, hiszen már maga az együttlét is extrém lesz. Csók, szeretkezés, esetleg orál és petting, de csak ha úgy érzitek. Bár első szexre jellemző az, hogy egymásnak estek és durr bele, mert ki vagytok éhezve egymásra, és az orálhoz türelem kell kicsit.

Az inkább második, harmadiknál.

2017. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármeddig el lehet menni ha ugy érzitek ,nekem volt már olyan hogy egy napos ismeretség után egész éjszaka tartó szex volt és szinte minden benne volt

31/F

2017. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!