Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 éves gyermekes nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves gyermekes nőként miért csak a fiatal 20-25 éves pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

Inkább az idősebb ferfiaknak tetszem, ők próbálkoznak. Nekem mégis a fiatal, jóképű, Sarmos pasik tetszenek, akik úgyis csak kihasznalnanak. Más nőnek is van ilyen problémája?

Privátokat nem kérek köszönöm.


2019. aug. 5. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
38éves vagyok és nekem is tetszettem a fiatal srácok. De amiután rájöttem, hogy az ágyban bénák lenondtam róluk.
2019. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert újra 20 évesnek akarod érezni magad?
2019. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet mindent megmagyarázni! Nekem is negyvenes pasi ként a harmincas éveik elején járók jönnek be mert valahogy ebben a korban a nők "megvadulnak" vagy a húszas évei elején járók, de az okát nem tudom.. Remélem találsz valakit :)
2019. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok se nő, se házas, se gyerekem nincs, sőt csak 28 éves vagyok, de szerintem pontosan tudja mindenki a dolgok okát, még te is kérdező, csak ott van tudat alatt mélyen, talán magadnak sem mered bevallani, mert lehet kicsit negatívan érintene a szembesülés a ténnyel.


Ha tippelnem kéne, nálad a következő lehetséges. Te is tudod, hogy 35 év, az már nem a tinédzser kor, és ezt valahol érzed, talán nem is tudod elfogadni, feldolgozni mostanra. Ezáltal, ha egy fiatal pasival lehetsz, az visszaránt agyilag téged is egy fiatalosabb évedbe, elhitetve veled, hogy még nincs semmi veszve, még te is fiatal vagy, még szórakozhatsz, még ugyanolyan vonzó vagy, mint 10-15 éve mondjuk (ami persze simán lehetséges, nem tudni hogy nézel ki). Érted, azzal hogy leírod, hogy tudod, hogy a többség csak kihasználva, mégis ez kell neked, ez arra ad feltételezést, hogy neked önbizalom építéshez kellenek leginkább.

2019. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"negyvenes pasi ként a harmincas éveik elején járók jönnek be mert valahogy ebben a korban a nők "megvadulnak""


Akik ilyen korban "megvadulnak" azok valójában ráeszméltek hogy ketyeg az óra, és igyekeznek kifogni valakit amíg még nem késő (de még ha nem is terveznek családot, legalább "élni" amíg még lehet). Lehet hogy már előtte is "vad" volt némelyik de mint előttem írta valaki mindenki tudja hogy 30-on túl már nem ugyanaz egy nő külseje sem, így elkezdenek félni hogy nem találnak majd senkit se.


"vagy a húszas évei elején járók"


Hidd el, azok a férfi népesség 99.999999%-ának bejönnek.

2019. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert újra élni akarunk. Új f#szt akarunk. Új elmenyeket. Ha a 40 et töltöd meg rosszabb lesz. Ilyen téren. Elni akarunk egy kicsit mielőtt kiszarad a punci. Sajnos ez van. De 35 evésen meg ne agyalj.
2019. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gondolom gerjedsz arra, hogy kihasználnak, mindenkinek vannak fétishei
2019. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"még ugyanolyan vonzó vagy, mint 10-15 éve "

Nem olyan vonzó. Írja is, hogy csak az idősebbeknek tetszik.

A kérdező korának megfelelő vagy attól is roszzabb állapotban van. Ha nem így lenne, mennének rá a fiatalok is.

2019. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdjél ki velük.
2019. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na velem pont fordítva van... 20 éves vagyok és a 30-35 év közötti nők jönnek be nekem. A velem egykorú lányokra rá se nézek,de hát ez van nem tudok mit csinálni:D
2019. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!