Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony és kisfarkú pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony és kisfarkú pasi élvezi a szexet? És én elvezhetem? L

Figyelt kérdés
Azon agyaltam,ha vékony a pasinak és kicsi is akkor ő egyáltalán érzi?? Élvezi?? Alapból szerintem elég szűk nekem ,mert amikor ujjazom magam is érzem teljesen "falakat" ,de nem tudom lehet a szex hevében ugye kitágul jobban ,meg ugye siklik meg nem tudom szóval lehet ő nem is érezne semmit? meg én érezném??
2019. aug. 5. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Pasi élvezheti, de te nem.
2019. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Nem..

Mielőtt szexelnél vele, mérd le neki és ha nem éri el a 20+ centimétert, akkor keress egy normális hímet.

2019. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez megint trollkerdes de irok.Merd le mekkora az ujjad,es milyen vastag.Ha azzal ki tzdod magad elegiteni,egy farokkal h ne menne?Hulyeseget hagyjuk mar,volt tanaromat ideztem.
2019. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Azaz 20 plusz.. örülnél te ha bármit a valagadba dugnának, nem hogy még itt "emberkedsz" XDXD
2019. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Lehet engem lepontozni, az igazságot írtam ki.

(Jézust is azért utálták mert az igazat hirdette!)


(Meg amúgy jó arc is volt, szal nem értem...)

2019. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2, leginkább a pasi érdeklne,hogy ő évezi. Azt el tudom képzelni,hogy én igen,na de ő?
2019. aug. 5. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Már miért ne élvezné?

Amúgy meg puding próbája az evés!

"Fektesd meg a srácot",aztán mesélj! ;)

2019. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Sztem mindketten élveznétek, de ez csak akkor élesben fog kiderűlni, ha nagyon nem élveznéd a pasival a szexet akkor mondd neki h ujjazon meg téged :)


L

2019. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én alapból nehezen élvezek szóval parázok :D meg nekem nehéz elengedni magam,meg úgy minden ..
2019. aug. 6. 07:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett ?
2022. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!