Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti hogy vagytok vele, szeretitek ha párotok/férjetek tud főzni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem elvárás. De hogy vagytok vele? Jobb egy olyan pasi aki a konyhában is helytáll vagy nem különösebben zavar ha nem tud főzni?

Az okoskodó megmondó emberek elkerülése érdekében nem magam miatt kérdezem, nem csajozni akarok, lány vagyok. Csak érdekel mások véleménye.



2019. aug. 5. 14:38
 1/7 Csicuki ***** válasza:
100%
Igazából ez egy jó dolog szerintem, ha a párom is tud főzni, így nem mindig nekem kell.
2019. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, szeretem
2019. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy nagyon jó dolog. Nagyon romantikus tud lenni egy közös főzöcskézés. :)
2019. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem nagyon jól főzött, volt is hozzá érzéke és irtó szexin is csinálta. A mai napig elfantáziálgatok rajta. Egyébként nem zavar ha valaki nem tud mert én imádok főzni, viszont mindenképpen jó pont.
2019. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem elvárás, mert én is jól főzök, de legyen valami kreatív tudása akkor más területen amit szeret, amiben ki tud teljesedni.
2019. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom imád főzni, hobbija és szenvedélye :D


Én annyira nem, szóval övé a terep :) Persze mindig ott vagyok körülötte - segítek, tanulok tőle, vagy csak simán szórakoztatom. Párban bulisabb :)


Nekem ez nem újdonság, édesapám is a konyha mestere volt.

2019. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%

Én tudok főzni/mosni/vasalni, de kizárólag magamnak. A különcségem kényszerít erre. Annyira speciális étrenden vagyok, hogy beleőrülne a nő, ha a kaját neki kéne elkészítenie. A mosás hasonló ügy.


29F

2019. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!