Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy általánosságban a tinilán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy általánosságban a tinilányok jobban szeretik a nagy méretet?

Figyelt kérdés
Vagy inkább az érettebb korosztály? Mivel több a tapasztalat általában.

2019. aug. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Tinilányoknak mindent be lehet magyarázni, nekik jó a kicsi is, inkább 20+ nak kell nagyobb pénisz.
2019. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Tiniknek minden mindegy.
2019. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én jobban szeretem a nagyot, és nem minden mindegy.
2019. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Inkább úgy mondanám, hogy egy 15 centis vékony pénisszel nagyobb esélyed van a tinilányok (főleg ha tapasztalatlanok) körében, mint a huszon/harmincévesek körében. Ha szerencséd van, akkor egy naiv lánynak bemesélheted, hogy megfelelő méreted van, de egy 25-30 éves nő már körbe fog röhögni, ha produkálni akarsz vele egy ilyen mérettel.
2019. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értesz a nagy méret alatt. Én tinilány vagyok(18)és az első pasimnak viszonylag nagy volt. (21cm)Nem annyira jött be, mert kicsit fájt vele a szex. Aztán volt egy pasim, akinek 17cm volt, az övé már inkább jobban esett.
2019. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem kisfarkú rinyálásra voltam kíváncsi 4#...


Többieknek köszi :)

2019. aug. 6. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!