Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekkor óta vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkor óta vagy csak felnőttkorban?

Figyelt kérdés
Ha valaki pl szereti tartogatni a pisit, vagy szeret bepisilni, akkor ő gyerek kora óta csinálja ezeket vagy csak felnőtt korában kezd el élni ezeknek?

2019. aug. 6. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Gyerekkorban volt az első "olyan" élményem.

De csak felnottkoromban tudatosult hogy élvezem is.

2019. aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1%
Csak simán baj van az agyával, aki 10-zen,20-on, 30 akárhány évesen azt élvezi hogy összehugyozza magát, ez a társadalom selejtje, az értelmi szint legmagasabb szintű lealjasodása, és még sok ilyen hasonló van!
2019. aug. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Köszönjük hogy ilyen elfogadó vagy.
2019. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1%

Nagyon szívesen! Agyhalottságot nem lehet elfogadni.

Másfelől az ember azt gondolná, hogy bizonyos korban már kialakul egy fejledtségi szint(?) egy értelmi szint, amitől valaki agilissá válik, úgy látszik hogy sikerül a csatorna szint alá is lemenni, mert amúgy a patkány egy ritka értelmes állat! De a humanoidnak nevezett egyednek, mindig sikerül “plátói„ mélyeségekbe lemenni, magasság helyett!

2019. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintedcerrol vagy barmsem más "agyhalottsagrol" tehet az ember?

Ha másra nem is..De arra legalább jó ez az oldal hogy nem nézek le embereket csupán azért mert vmi extrém dologra izgul fel.

Megtanultam elfogadni bizonyos dolgokat.

Latom neked nem megy.

2019. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1%

Megtanultàl elfogadni? Mit? Az emberi léttnek elletmond? A normatívával szembe megy, meghazuttolja a letézés fogalmàt is.

Mert az ilyen, nem ember. Az állat nem csinál olyat hogy a saját szarába/hugyába pang/fetreng. De humanoidnak mindig sikerül szembe menni a természettel, és erre mondja, ő elfogadó.

2019. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Menthetetlen vagy.
2019. aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező nem akarsz hozzászólni?
2019. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekként nem okoz szexuális izgalmat .

Így egyértelmű hogy felnőttként vagy tiniként tudatosan csinálja valaki

2019. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kamaszkorban kezdődött, és akkor is tudatosult bennem, hogy szeretem csinálni, de legfőképpen kapni, ugyanis rettenetesen izgat szexuálisan ha egy nekem tetsző csaj/ nő ( be)pisil... Ki is tudtam élni idáig rendesen.
2019. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!