Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan, aki sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, aki sokáig biszexnek hitte magát, de aztán kiderült, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

A "hitte magát" itt annyit takar, hogy bár nem volt férfivel de megadja a lehetőséget, annak, hogy egyszer "kipróbálja" az ellenkező nemmel is. De mégsem tetszettek meg soha komolyabban férfiak neki. Kicsit olyan ez, mintha az illető áltatná magát és hagyna egy kis kaput magának, mert nem tudná feldolgozni, hogy leszbikus. (miközben nőkkel volt csak tapasztalata eddig)

A lényege a kérdésemnek: Létezik olyan leszbikus, aki korábban biszexnek hitte magát, és nem egyből érezte gyerekkorától kezdve, hogy meleg? Van akinél ez hosszabb folyamat mire kialakul?



2018. nov. 20. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Azon hörög folyamatosan a baloldal, hogy a homoszexualitás 100%-ban genetikai, születés utáni faktorok nem befolyásolhatják. Ergo ilyen nincs
2018. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Politikai álláspontokat ne keverjünk bele a témába, mert nem arra vagyok kíváncsi a baloldal mit gondol erről. Leginkább olyanok válaszát várom, akik megtapasztaltak hasonlót.

Hogy akkor most a melegség, csak akkor mondható ki, ha sziklaszilárdan már kiskorod óta tudod, hogy az vagy, vagy van olyan, akinek később esik csak le, és addig magyarázatokat kreál magának, hogy védje önmagát az igazságtól.

2018. nov. 20. 12:48
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy van. A heteroszexuális vonzalom a norma, emiatt egy teljesen meleg, leszbikus ember is bemagyarázhatja magának, hogy biszex vagy akár azt, hogy hetero
2018. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

"Azon hörög folyamatosan a baloldal, hogy a homoszexualitás 100%-ban genetikai, születés utáni faktorok nem befolyásolhatják. Ergo ilyen nincs"


Amiről te beszélsz az az hogy olyan nincs hogy valakinek megváltozik a szexualitása, tehát biszexből leszbikus nem lesz senki, se heteróból biszex stb. De attól még valaki hihette korábban magáról azt hogy biszex, és csak később jött rá hogy a férfiak nem érdeklik. Attól még a szexualitása nem változik, ugyanúgy leszbikus volt akkor is csak nem tudta magáról vagy nem akarta elfogadni. Két tök különböző dolog.

2018. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen van! És nem a szexualitás változik, csak a személy jön rá hogy mit is érez valójában, ez teljesen normális.
2018. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Én így voltam vele :D 14 éves koromig azt hittem hogy hetero vagyok->beleszerettem egy lányba->azt hittem hogy bi vagyok->egyre kevésbé érdekeltek a fiúk->bevallottam magamnak hogy meleg vagyok. Ez így két évbe telt, azóta is csak a lányok vonzanak és ez így is marad :)
2018. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen youtuber is, akinek gyereke van es leszbinek vallja magát.


Egyebkent mostanaban ettől parázok én is. 😩 Es fogalmam sincs, hogy ezt hogyan tudnam kideríteni (nem akarok senkit sem "kipróbálni" emiatt, az nem én lennek).

25L

2018. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ha arra a youtube-osra gondolsz akire gondolom hogy gondolsz akkor neki nem a "hagyomáyos" úton lett gyereke.
2018. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha Daisy-ról van szó, akkor de, neki hagyományos úton fogantak a gyermekei.
2018. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, én rá gondoltam. 😊
2018. nov. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!