Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet azt látni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt látni ha tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés

Ha ismerem valamennyire a lányt és sokat egymásra nézünk és egymásra mosolygunk akkor az jelent valamit?

Nincs barátja.


2019. aug. 6. 16:42
 1/7 Hellmano ***** válasza:
61%
Lehet nem is mosolyog, hanem röhög. Az is mosolynak tűnhet, de közben csak kigúnyolva röhögés. Jól figyeld meg.
2019. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ebből nem lehet leszűrni semmi olyat.
2019. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygás jó jel, ha tudsz vele beszélni és normálisan reagál rád, akkor még nagyobb jel.
2019. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SEMMIBŐL sem lehet egyértelműen megállapítani. Talán az az egyetlen biztos forrás, ha odaáll eléd és elmondja, hogy bejössz neki. Másban én nem hiszek, befürödtem már párszor. Szeretik azzal sajnáltatni magukat, hogy "de hát én csak barátságos voltam, a srácok mindig félreértik". Ami nekik a "barátságosság", az valójában játszadozás.


23/F

2019. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberiség örök rejtélye. :)
2019. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Sehonnan. Ha látható jele van, hogy tetszel egy lánynak, akkor nem tetszel neki, csak hülyít. Ha tetszel egy lánynak, akkor minden erejével azon igyekszik, hogy titkolja, és legfeljebb olyan jeleket küld, amiket rajta kívül senki sem vesz észre.
2019. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mosoly sok mindent elárul. :)

Meg hogy hogyan viselkedik körülötted.. Jó kedve van mindig, mosolyog állandóan, érzed, látod rajta, hogy élvezi a társaságod. Stb.

22/L

2019. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!