Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem marad álomszinten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem marad álomszinten ez az elképzelés?

Figyelt kérdés
Régi nagy vágyam, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek egy ápolónővel, vagy egy angol/német tanárnővel. Iszonyat sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy ha éjszakás műszakban dolgoznék egy kórházban...most tételezzük fel betegszállítóként vagy ilyen segédápolóként, akkor éjszaka lehetne rosszalkodni egy érett 40-essel, vagy egy lelkes huszonévessel egy félreeső helységben. Következő szitu egy angol tancinénivel szünetekben, vagy órák után egy kis "franciázás". Gyakran ringatom magam ebben a hitben, hogy egyszer hátha...de mindez előbb fog összejönni fizetős nővel egy kis szerepjáték formájában, mint egy normális ápolónővel, vagy angol tanárnővel. Ezzel tisztában vagyok.

2019. aug. 6. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért pont angol/némettanárnővel?
2019. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Rajz-technika szakos nem jó? Mert azt tudnék egyet.
2019. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Így van hamarabb jön össze. De ha valóban annyira vágynál rá, akkor áldozatot hoznál érte, hogy valóban megtörténjen. Bármilyen drasztikusan is hangzik, okozzál magadnak balesetet és fekvőbetegként kerüljél kórházba, ahol még magadnak pisilni sem tudsz, és akkor onnantól lehet építkezni. Persze, nem azzal, hogy verd már ki egyből, hanem egy ápolónővel folyamatosan beszélgetni és ismerkedni, aztán majd elválik, amire felépülsz lesz e valami vagy sem.

Minden nagy dologért áldozatot kell hozni.

2019. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Kórházban dolgozom .hidd el sokszor enni nincs időnk örülünk ha a wc-re eljutunk pisilni,tampont cserélni ...

Nem hogy még kufircolni .

Rengeteg a meló.

Még éjszaka 12 órában is..

26N

2019. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ahoz, hogy ápolónővel szexelj kell 1 feltétel.. Dr. a neved elé.. Az ápolónők az orvosoké..
2019. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

#5 hülyeséget ne írj.

Honnan veszel ilyen baromságot hogy azért mert valaki Dr. Már előnyben van..

2019. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Onnan, hogy tudok egy ilyen esetről.. Illetve nem egy alkalommal történt.. Mai napig..

Ha kíváncsi vagy rá, privátban elmesélem..

2019. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Orvos vagyok. Nagy szerencse, hogy az orvosi szoba kanapéja nem tud mesélni az éjjeli ügyeletekről...
2019. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez csak egy álom marad.
2019. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettővel volt kapcsolatom, de nem a munkahelyükön.

Ha te úgy akarod, akkor elmehetsz kórházba dolgozni és talán összejön. Esetleg betegként. Vagy nyelvtanfolyamra. Ott is van rá esély.

2019. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!