Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen szűzként szexkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen szűzként szexkapcsolatba belemenni idősebb pasival rossz ötlet? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
# 12 csak nők ?
2019. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
Elviszlek Obersdorfba szűzteleníteni. 57F
2019. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Azonnal szexkapcsolat elsőre?

Igen elég rossz ötlet.

N

2019. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
4%

Ha én lennék az a pasi, akkor nagyon jó ötlet lenne! És még azt sem bánnám, ha szerelembe esnél :-) Sajnos kapcsolat szempontjából is csak jóval fiatalabb lányt tudok elképzelni magam mellé. :-(

48+Ffi

2019. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon rossz ötlet. Alighanem csak kihasználna, húsnak nézne, te meg jó eséllyel megalázva éreznéd magad utána. Ha nyíltan szexkapcsolatot akar, akkor tényleg nem számol veled komolyabban, valószínűleg nem is figyelne rád és az igényeidre, mert csak a saját kielégülése érdekelné. Tudja egyáltalán, hogy szűz vagy? Komolyan mondom, szerintem olyan emberrel feküdj le először, akit szeretsz, vagy legalább aki társként is tényleg érdeklődik irántad, nem csak szexpartnerként. Egyáltalán nem ciki sokáig szűznek maradni, ne törődj vele, hogy egyesek szerint mi a "normális". A legjobbakat!:)
2019. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon is Jo.

En mar forditott helyzetbol irok. Otven fele milfkedek. Amugy Harminc eves voltam majd nem, mikor elvesztettem.

A fiatal fiukhoz csak most vonzodom fizikailag, de olyan onzo kis allatok, nem ertem, ebbol maradtam ki annak idejen, hogy hogy birjak lelkileg a lanyok.

Idosebb pasik lejottek a farol, jobban dugnak, gyozik nagyon is, viszont van bennuk onkontroll. Nem onzo pocsikek. Kifejezetten Jo valasztas.

Nalam ez valami Madonna fele elhulyules, de otven fele mar nem szuzen is mas a szitu.

Vagj bele!

2020. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!