Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasikhoz vonzódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasikhoz vonzódom (40es). De létezik az hogy nekik mar kevesbe kemeny a f@rkuk es nem olyan gyorsan/konnyen izgulnak fel? Legalabbis az en tapasztalataim ezek. Kicsit lehangolo pedig kulsore nagyon vonzanak

Figyelt kérdés

+ miert neznek csunyan az emberek ha egy fiatal lanyt latnak egy kozepkoru pasi mellett?

Marmint miert kell rosszakat gondolni? Pl penze miatt vagyok mellette/ pr.sti vagyok/ ugyis csak b@.sz.asra kellek neki stb


2019. aug. 6. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Igenis keményen szokott állni max lelomboz ha egy kirakat babával kellene szexelni!

Amúgy ami szelsőséges kapcsolat azt mindig elítelik!

2019. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is bejönnek az idősebb pasik, de max csak szexre, szóval a második kérdésre nek tudok válaszolni.

Az első kérdésre: a 40es pasik nagyrésze még elég hamar fel tud izgulni. Vagyis nekem ilyenekkel volt tapasztalatom. Persze van olyan hogy nem sikerül, de ez van a 20-as,30-as korosztálynál is.

2019. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ja igen mielott azt irnatok hogy en vagyok a problema hogy nem kemeny nekik..:D masoknak soha nem volt ilyen problemaja sot...
2019. aug. 6. 19:55
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Kerdezo,ha nalad jelentkeztek ilyen merevedesi problemak a 40-es ferfiakkal,benned lehet a hiba.Mert ha masnal nincs ilyen gond,akkor valamit te hibazol el.Nem eletkorhoz kotott,ki mikor "lassul" le.
2019. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Lol ha nem tudsz egy bret felallitani,ink hagyd a dolgot.xD
2019. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ismetlem senki masnak nem volt problemaja ezzel, csak annal a par idosebb pasinal figyeltem meg. Es ismetlem nekik is felall csak mintha nem lenne olyan nagyon nagyon kemeny. Aki nem tudja ertelmezni amit irtamlegyszi ne is reagaljon koszi
2019. aug. 6. 20:12
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván attól is függ hogy milyen fizikai állapotban van. Negyvenes pasi ként én is kedvelem a fiatalabb lányokat, na azért inkább húsz felett. Ne foglalkozz azzal hogy ki néz meg. Gondoljanak amit akarnak, irigyek az emberek.. Ha meg egy fiatal srác van érett nővel akkor is a pénze miatt van.. És ha a pénze miatt van vele? Ő dolguk nem? :)
2019. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő szerintem. Nekem negyvenesnél idősebb a párom (huszas éveimben vagyok) és mégis könnyen felizgul, elég hamar kőkemény lesz.

Kit érdekel ki mit gondol? A barátai hamar rájöttek hogy tényleg komolyan gondolom vele, az én “barátaim” véleménye nem érdekel. És ha valaki azt mondja hogy csak a pénze miatt/csak baszásra stb akkor mi van? Nevetek egyet, azt mondom “igen, pontosan így van” és ennyi. Nem fogok leállni vitatkozni, bizonygatni senkinek. Nem tartozunk magyarázattal senkinek.

2019. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Hátööö... volt szerencsém hármasozni (én + barátnőm + egy 42 éves férfi), de köröket vert rám, minden tekintetben. Keményebb is volt, a csípőjében volt az egész, és többször, nagyobb mennyiségekben ment el, mint én. Ja, és ne valami nagy sportembert képzelj el, sőt. Tőlem is alacsonyabb, gizda tag volt. Bevallom, elég féltékeny lettem rá, aztán barátnőmmel emiatt (is) megromlott a viszonyunk.


25/F

2019. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Mert azt hiszik h a pénze miatt vagy vele .

Én is szeretem a vonzó 40es pasikat

2019. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!