Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasikhoz vonzódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasikhoz vonzódom (40es). De létezik az hogy nekik mar kevesbe kemeny a f@rkuk es nem olyan gyorsan/konnyen izgulnak fel? Legalabbis az en tapasztalataim ezek. Kicsit lehangolo pedig kulsore nagyon vonzanak

Figyelt kérdés

+ miert neznek csunyan az emberek ha egy fiatal lanyt latnak egy kozepkoru pasi mellett?

Marmint miert kell rosszakat gondolni? Pl penze miatt vagyok mellette/ pr.sti vagyok/ ugyis csak b@.sz.asra kellek neki stb


2019. aug. 6. 19:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%

Szia,39 éves Fejér megyei,megfelelő egzisztenciával rendelkező "kemény" férfi vagyok,vonzanak a fiatal lányok.Szebb a testük,bőrük,s mivel nagy hangsúlyt fektetek az előjátékra,ez fontos számomra.

Valaki,egy nem csak helló-ból álló tartalmas,részletes privátot igényel?Szép napot.

2020. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ami változást megfigyeltem 40 felett, hogy talán az erekcióban lévő fszom szöge változott, magyarán (ha én álltam a lábamon) 20 éve még enyhén felfele is állt a farkam, nem csak előre, most már sosem megy feljebb vízszintes pozíciónál, azaz 90 fokot zár be a testemmel. Plusz lehet, hogy egy centivel hosszabb volt mereven mondjuk 20 évesen, de ebben nem vagyok biztos, tekintettel arra, hogy akkoriban már borotváltam (ami akkor nem volt divat), ma meg természetes szőrös vagyok (ami most nem divat). De a hossz nálam nem nagyon érdekes, mert én makk terén lettem bőven eleresztve. Amúgy tényleg sokat számít pl. a stressz az erekció terén, meg az életmód.
2020. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

Kerdezo, nagyon beletalaltal a pasikak egojaba itt.


En, mint talan elso noi valaszolo megerositelek a feltetelezesedben, 40 korul nem egeszen olyanok mar...Egy husz-huszonot eves srac barkit-barmikor-barhol-akarhanyszor, de az en tapasztalatom szerint egy negyven eves mar nem annyira farokvezerelt - ennek minden elonyevel es hatranyaval. Az utolso harom pasim negyven korul volt, es mindegyiknel tobb libidom volt, mint nekik.

2021. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem hiúsági kérdés, nincs mit letagadni rajta, a korral a mi szervezetünk is változik, igenis alacsonyabb a hormonszint, kisebb az étvágy és a libidó, de egyébként sem a magömlesztés (minél több lyukba bejutás) már az életed / elméd központi kérdése.


22-es

2021. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!