Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasikhoz vonzódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasikhoz vonzódom (40es). De létezik az hogy nekik mar kevesbe kemeny a f@rkuk es nem olyan gyorsan/konnyen izgulnak fel? Legalabbis az en tapasztalataim ezek. Kicsit lehangolo pedig kulsore nagyon vonzanak

Figyelt kérdés

+ miert neznek csunyan az emberek ha egy fiatal lanyt latnak egy kozepkoru pasi mellett?

Marmint miert kell rosszakat gondolni? Pl penze miatt vagyok mellette/ pr.sti vagyok/ ugyis csak b@.sz.asra kellek neki stb


2019. aug. 6. 19:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Fogd mar fel h benned van a hiba.Ha csak naluk jelentkezett te vagy a hibas,egyiinel se volt joxD.ez a nap kerdese xD.ez a flegmazasod is gaz,kiscsaj.egy ket pofon kene neked:D
2019. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor csak pont kifogtam 1-2 olyat:D
2019. aug. 6. 20:22
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarok kiscsajokkal kezdeni már.Egyszer 36évesen nyelvespuszi volt egy 19évessel,furán éreztem magam,de nem volt rossz.

Na ez nem igaz hogy nem kemény!Sőt jobb hosszabb a husángom az erekcióm mint kiscsikó koromban.Még nyerítek is!

2019. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik. Nekem kőkemény még 50 felett is. Pláne a fiatal csajoktól.
2019. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Mickbro ***** válasza:
100%
Nekem sincs ilyen problémám.
2019. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

Vannak ilyen férfiak igen. Akik aztán a csajra kenik, h a pasiknak tiszta legyen a lelkiismeretük, h ők próbálkoztak, de a csaj nem volt jó.

Sok oka lehet h egy középkorú pasinak már nem úgy áll ahogy még tini korában. Ez lehet prosztata gondok, stressz, esetleg a sok potencia növelő is okozhat ilyen tüneteket egy idő után. De persze az is lehet h már nem kívánja az adott személyt, de ha ez nem így van akkor nem kell mégis arra fogi, h márpedig a lány hibája.


Csak az keni azonnal a nőre(ha igazából nem is a nő a hibás) aki nem meri magának bevallani, h már öregszik, és nem fog tudni annyit szexelni már mint tini korában.

L

2019. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pont 40 körül érnek a férfiasságuk csúcsára.
2019. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18%

Arról, hogy még mindig megfelelően áll a cerka csak úgy tudnálak hitelesen meggyőzni, ha találkoznánk. Szerintem nem lenne okod panaszra!

48+Ffi

2019. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%
Hány éves vagy?
2019. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 50 évesen lettem kispapa.

60 után viszont tényleg kezd problémás lenni a merevedés.


Nem a te "hibád".

Azé se, akinél jelentkezik.

Bár ilyen fiatal korban orvoshoz kéne menni ezzel.

2019. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!