Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Illetlenség lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség lenne?

Figyelt kérdés
Ha elballagtam az iskolából, és összefutok a városban egy fiatal tanárral (akinek tetszettem), hogy próbálkozzak be? Boltban már többször is láttam, vagy csak az utcán amikor sétáltam. Közel lakunk egymáshoz. Vagy bunkóságnak venné? Nagyon kellemetlen lenne?
2019. aug. 7. 22:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy évem van még vissza. Nem tanít.
2019. aug. 7. 22:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbálkozz. Ha vevő a helyzetre, akkor tudatni fogja veled.
2019. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Mozdulj rá. Ha Nem teszed évekig bánni fogod. Így meg ha nem jön össze akkor is nyugodt leszel.
2019. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, nyugodtan megpróbálhatod.
2019. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jobban jársz ha megvárod, h a pasi lépjen.Te csak add neki a jeleket.

L

2019. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Hogy is van ez? Elballagtál de egy éved még vissza van?

Ha nem tanít akkor nyugodtan bepróbálkozhatsz nála!

2019. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

HA elballagtam. :) Még egy évig ott leszek. És hogy adjak jeleket? Esetleg még amíg oda járok csináljak valamit?

Vagy ha már nem leszek ott diák, és a boltban összefutunk mit mondjak neki?😄

2019. aug. 7. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondj neki, milyen jeleket adj? Amit minden más férfinak aki tetszik - nem kell túlkomplikálni a dolgot, valószínűleg már pontosan tudja hogy "bejön neked". Ha viszont felelősségteljes akkor meg fogja várni az érettségi banketet / technikusi vizsga végét és utána lép ő maga ha akar "valamit". Nem kell felajálkozni - egy igazi Férfinek felesleges.
2019. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ballagás után add meg neki a szamod vagy írj ra és hívd el egy kávéra. Ennyi
2019. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
De nyomhatod direktbe is: Konkrétan amikor összefutsz vele, beszélgess és nyíltan flörtölj. Dícsérd meg milyen jóképű, mond neki, hogy hazafelé innál valamit nála. Ott bent pedig már szabad a gazda.
2019. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!