Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha rossz kedve van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rossz kedve van?

Figyelt kérdés
A párom nagyon sok mindent megtesz értem, de tényleg, imádok vele lenni, megad mindent amit csak tud, de nagyon sokat dolgozik és hulla fáradtan ér haza szinte mindig, alig van energiája, legtobbszor szexelni sincs “kedve” vagy hogy is mondjam, annyira kivan. Ti mit tennétek a helyemben, ha jót akarok neki? Hogyan tudnám jobb kedvre deríteni ilyen esetben? 28/l, parom szinten 28 eves.

2019. aug. 8. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz te is.
2019. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos ha sok a melo,barmkt teszel,inkabb aludni akar majd. Hullafaradtan aludni van kedve az embereknek.
2019. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, odaadó, az természetes ha valaki egy x órás műszak után fáradtabb és inkább pihenni szeretne. Olyankor hagyd pihenni, felesleges ráugrani, masszázzsal vagy bármivel próbálkozni. Ne követelőzz, majd csináljátok akkor amikor nem fáradt.
2019. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidítsad föl valamivel.
2019. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan dolog, amit nem tőlünk, hanem tőle kéne megkérdezni.

Szerintem amúgy hullafáradtan olyasféle pihenés esik jól az embernek, amikor egyáltalán nem kell figyelnie senkire és semmire. Ezért eshet jól ilyenkor a magányos pihenés, ezért nem esik jól a szex. Nekem ilyenkor jól tud esni egy kis masszírozás, vagy csendes bújás, csókolgatás.

28/F

2019. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!