Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyiben hátrálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyiben hátráltatja egy férfi fejlődését, ha nem él szexuális életet fiatalon?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Annyiban h nem szerez sok tapasztalatot fiatalon.
2019. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem hátráltatja csak meghatározza nagyban
2019. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Nem fog ettől lassabban fejlődni.
2019. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Sztem eléggé hátráltatja.

19L

2019. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon hátráltatja, mert fiatalon kell tapasztalatot szerezni és nem idősebben.
2019. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire. Aki mast ir az ostoba. Annyi hogy te kesobb szerzel majd tapasztalatot de ez nem baj. Nem is biztos hogy aki fiatalabb kora ota szexel jobb lesz az agyban mint aki kesobb kezdte. Szoval errol ennyit nyugi;)
2019. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Maximum pszichésen kezd ki egyes férfiakat. De van aki tudja kezelni, szóval ez sem törvényszerű.
2019. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyrészt ez kegyetlenül leépített mentálisan.

30F

2019. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Testi fejlődését semmiben nem befolyásolja. Annyit tudok elképzelni hogy önértékelési zavarai és önbizalom problémái lesznek mert zavarni fogja hogy "ha mások tudnak puncit szerezni akkor én miért nem?", de valószínűleg ez sem lesz maradandó, felnőtt korában megismer egy nőt akibe beleszeret és akivel a szex is működik aztán helyreáll a rend. Talán kicsit zavarni fogja később már házasság után akár hogy "nem éltem eleget fiatalkoromban" de ezt azok is érzik akiket a szülei szigorú tanulásra kényszerítettek.
2019. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált, önbizalomhiányos ember lesz belőle, aki az élet minden terúletén nehezen boldogul, ez pedig egy láncreakció. Tudom, saját tapasztalat, én ilyen helyzetben vagyok 23 évesen, pedig van annyi előnyöm, hogy nem is vagyok már szűz.
2019. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!