Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan előfordulhat hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordulhat hogy egy férfi annyira bekattan a sok elutasítástól hogy dühkitörései lesznek?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy régebbi kérdést,2013-as asszem. Hogy egy srác megkérdezte ugyanezt. Volt az az ismerkedés topic,ott kérdezte meg. Szóval ilyen tényleg létezhet?
2019. aug. 9. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem létezhet, én ha nem is kattantam be, de ha rövid időn belül több nő mondta hogy "legyünk barátok" akkor volt hogy csak ott hagytam a padon minden elköszönés nélkül. Talán nem is a direkt elutasítás a gond hanem ha szórakoznak az emberrel.
2019. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Elofordulhat,akar be is csavarodhat.Nem lehet konnyu az ilyen embernek,akit folyton elutasitanak.
2019. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze olyanoknál akik egyébként is debilek és képtelenek a változtatásra. Simán lehet, de azt hiszem az ilyet minden nő utasítsa is el nyugodtan, mert jó azzal a sráccal úgyse lesz.
2019. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, de maga az elutasítás csak mintegy "katalizátor" más meglévő mentális problémákhoz, csak egy aktuális kiváltó ok. Ha valaki nem tudja kezelni az indulatait az akkor is dühromot kaphat ha pl. elmegy előtte a busz. Aki mentálisan egészséges azt ezerszer visszautasíthatják, lehet dühös lesz a fél világra, gyűlölni fog mindenkit akinek "sikerül", netán a neten trollkodva vezeti le másokon a feszültségét, de nem fog idegösszeomlást kapni, mert annál erősebb belülről.
2019. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én estem pofára jópárszor rövid időn belúl, egyszerűen mindenki lepattintott. Dühkitöréseim nincsenek, de frusztrált vagyok nagyon, és az önbizalmam NULLA! Azóta sem sikerült normális parkapcsolatot létesítenem, sőt, a ló túloldalára estem, én pattintottam le paraszt módon csajokat, akikről utólag kiderült, hogy bejöttem nekik. Mindezt azért, mert féltem az újabb elutasítástól.
2019. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyakori. Az ilyen pasik olyan bunkóvá válnak, hogy később önmagukat szabotálják.

Ha egy pasi azt állítja, hogy minden nő egy K, vagy hogy csak a 20 cm-es méret elég,csak a pénzes pasi a jó pasi, vagy hogy senki sem hűséges, stb...

Na, onnan lehet tudni, hogy vagy nagyon megcsalták, vagy sokan elutasították.

Na meg van az a fej....

Az a haragszom a világra fej. Ami hasonló gesztusokkal és hanghordozással társul.

Kissé ijesztő, kissé visszataszító, és még ha egy okos-ügyes-jóképű fiúról is van szó, olyan savanyú, hogy inkább kerüli az ember lánya.

2019. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ha az ember akármilyen szexuálpszichológussal beszélget (vagy akár simával), mind azt fogja mondani, hogy a túl sok elutasítás és az alapvető ösztönök, vágyak megélésének hiánya problémákhoz vezethet. Nálunk melóhelyen van egy srác, akinek valószínűleg még sosem volt barátnője és apróságokon is képes őrjöngeni.
2019. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!