Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legundoritobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legundoritobb visszataszito dolog amit novel eltetek meg vagy lattatok, ereztetek?

Figyelt kérdés
Pl budos szaj, nem joszagu nuni, stb.
2019. aug. 10. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Én magam, ha kontaktusba kerülnek velem. 😂
2019. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

A viselkedése.

Szemét egy nő, én mondom.

Mocskos szemét nagyszájú, aki csak úgy megvádol embereket olyan dolgokkal, amiket nem tud bizonyítani és még csak nem is igazak. Az ilyet úgy hívják szarkeverő, nem mellesleg jól esne nyakon csapni egy hathetes döglött hallal, vagy egy jó nagy péklapáttal... pedig nőt sosem bántanék. De ez nem az a szememben.

Nemrég elvette egy szerencsétlen.

Bocs, h nem pont erre számítottál.

2019. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
A puncijának olyan volt az íze mint az akkusavnak. Ehhez társult egy kellemes dögszag. Egy hajszálon múlott, hogy ne hányjak oda.. Nem lett szex mondanom se kell.
2019. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jo sok akkusavatbihatsz ha volt viszonyitasi alapod.



Szex nem volt de az akkusavat kiszurcsolted? 😂😂😂

2019. aug. 10. 21:17
 5/19 A kérdező kommentje:
Coimbra teso..... Ilyenkor banod, hogy nem vagy szuz kb
2019. aug. 10. 21:18
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A sarga foldig itta le magat es mint ilyenkor mindenki vallalhatatlanul viselkedett
2019. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Az ápolatlanság nem sexy, ahogy a totál mattrészegség sem (egyik nemnél sem). Egyébként meg mindenki inkább a kellemesre szeret emlékezni :)
2019. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a dögszagú punci.


Ráadásul olyan nőnél, akinél nagyon nem vártam volna..

2019. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Első szex volt a nővel. Levesszük a ruháját, gyönyörű, fekete csipke szett fehérnemű volt rajta, tökéletes alak. Le az ágyra, bugyi minden le róla, állt a farkam mint a cövek. Megyek lejjebb, hogy kinyaljam és olyan büdös volt a muffja mint a rohadás. Nem is tudtam megcsinálni rendesen, ki is rugtam aztán, ilyen bunkó hogy lehet már valaki hogy oda jön kufircolni büdös lyukkal. Amúgy külsőre egy igényes nőnek nézett ki. Akkor szoktam rá arra, hogy meg muffozom kézzel és utána úgy csinálok mint ha viszkedne az orrom és megszagolom, hogy nem-e büdös.
2019. aug. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De pisi szagú volt, vagy?
2019. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!