Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létező dolog az hogy valakinek...

Létező dolog az hogy valakinek negatív az aurája, visszataszító személyiség?

Figyelt kérdés
Azt hiszem hogy ha létezik akkor nekem nagyon visszataszító lehet az aurám.Tegnap nagy nehezen rászántam magam hogy elmenjek egy buliba (meghívtak)hosszú idő után hogy egy kicsit ismerkedjek,persze előtte be kellett melegítsek nem kis alkohol mennyiséggel,oda fele vezető úton magam előtt láttam hogyha én belépek majd akkor a fele társaság lekoccol, sajna a gyanúm beigazolódott úgy is lett,egy páran maradtak csak akik már totál részegek voltak,én is kegyetlenül berúgtam velük nagy bánatomba,emiatt most padlón vagyok de nagyon.Nem értem egyébként az egészet rendesen kiöltöztem ahogy kell,nem is vagyok ronda krapek állítólag,vagy lehet hogy mégis?hmm...Jah és ez nem az első eset,nem értem hogy miért de taszítom az embereket rendesen.30/f

2012. aug. 16. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a személyiségeddel van a probléma? Vagy alapból a hozzáálás, ahogy a többiekhez viszonyultál?
2012. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán inkább az lehetett az oka, hogy, mint írtad:

"előtte be kellett melegítsek nem kis alkohol mennyiséggel".

Ha már eleve úgy mész egy buliba, hogy ittas vagy, akkor ne csodálkozz azon, hogy lekoccoltak mellőled.

2012. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ittam hülyére még magam a buli előtt mindenre emlékszek előtte,közbe,utána hogy mi történt,csak sokat kell igyak hogy hasson,meg nekem alapból be kell nyomjak valamit hogy rá hangolódjak egy bulira.
2012. aug. 16. 15:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek talán igaza lehet.
2012. aug. 16. 15:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy biztos,az hogy jó ideig nem fogok elmenni megint sehova,sok idő fog kelleni hogy ezt megemésszem.
2012. aug. 16. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Szerintem meg pont hogy ismerkedj.. Ha nem geszed elobb utobb olyan leszel mint en.. Visszahuzodo, es felenk ( vagy nemis tudom milyen.. ) de na, erted mire gondolok, ne add fel. Ha ez nem jott osze, ez van.. Probalj valahogy masmilyrnebb lenni..
2012. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Agykontroll segít.
2012. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hogy láttad magad előtt, hogy "ha én belépek majd akkor a fele társaság lekoccol". Akkor ezentúl miről kell még beszélni? Egyszerűen csak pozitívabb kellene, hogy legyél. Meglátszik rajtad, hogy bízol-e magadban. Aki bízik magában, arról könnyebben el is hiszik, hogy helyén van minden. - És most kiegyensúlyozottságra gondolok, nem nagyképű arcoskodásra, mert erre nincs szüksége annak, aki valóban bízik önmagában.

Küldök valamit.

2012. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A személyiségeden kell csiszolni. Először is legyél pozitívabb. Legyél optimista.

Hallotál már a vonzás törvényéről? Sokan mondják, hogy hülyeség, de a lényege nagyon is hasznos, ha megtanulod használni, pozitívabb személyiség leszel, sokkal kedveltebb. (youtube-on fentvan szinkronosan: Titok c. film).

Emellé nem ártana pár könyvet elolvasnod, itt találsz pár könyvajánlást és hasznos cikkeket:

[link]


Kiöltözhetsz rendesen, nézhetsz ki bármilyen jól, de ha belül nem vagy helyén, akkor az látszani fog rajtad és nem fogod tudni elrejteni. A testbeszéd mindent elárul.

A karizmatikus emberek, akik jó társaságok, jók a nőknél, azok belül mind rendben vannak.


És abba ne hagyd a bulizgatást, ismerkedést. Szocializálódj nyugodtan, több a haszna mint a kára, még ha most fordítva is látod. (bár az megint a pozitív gondolkodás hiányát mutatja, tessék rágyúrni!)

2012. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!