Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mosolyogjak rá? "Leküzden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mosolyogjak rá? "Leküzdeni" az erős vonzalmat?

Figyelt kérdés
Csendes, félősebb típus vagyok, viszont nagyon tetszik egy férfi, akit ha meglátok mint egy kis tini, vagy nem is tudom hogy mondjam, megijedek és elkezd nagyon gyorsan dobogni a szívem, szinte már a torkomban érzem. És mindig eltervezem hogy mosolyova köszönök neki, de sose sikerül :/ Nem tudom elengedni magam és őszintén rámosolyogni, pedig majdnem biztos vagyok benne hogy tetszem neki.
2019. aug. 10. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Előtte mindig bepánikolok.
2019. aug. 10. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Basszus, mosolyogni is mi tanítsunk meg?
2019. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Csak lazulj el,mintha pl egy baratra neznel,ne aggodj
2019. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Dettó én is ilyen helyzetben szoktam lenni mindig :(

Én is mindig eltervezem, de mikor meglátom akkor rá sem merek nézni.

L

2019. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha 18 elmúltál, akkor előtte vegyél egy kis vodkát, igyál 2 kortyot, utána kicsit felszabadultabb leszel :) de szerintem nem kell félni, nem fog megenni ha ráköszönsz :)
2019. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod az erős vonzalmadat leküzdeni? Nem bízol magadban? Már előre feladod? Feltett kézzel elfutva, még senki nem nyert csatát. Ha győzni akarsz tegyél is érte, nincs veszítenivalód, úgyhogy fogd magad és amikor legközelebb meglátod akkor mosolyogj rá és köszönj neki. Következő alkalommal meg kérdezd meg, hogy van vagy akármit :)
2019. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!