Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold fétisem van, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold fétisem van, de valójában sosem akarnám, hogy megcsaljon a barátnőm. Aki hasonló helyzetben van, hogy éli ki a vágyát?

Figyelt kérdés
Szeretek fantáziálni róla, de a valóságban már ha valakivel flörtölne az is nagyon rosszul esne. Milyen megoldást javasoltok?

2019. aug. 10. 23:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Ó, dehogynem szeretnéd, csak még féltékeny vagy nagyon... de ahogy egyre többet fantáziálsz majd, úgysem bírod majd ki h a dildo helyett egy srác forró farkán ne élvezkedjen a barátnőd... 😉
2019. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
11. Ez qrva szexin hangzik!
2019. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
légyszíves a kérdésemre válaszoljatok.
2019. aug. 10. 23:50
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Megkell tenned. Nincs mese. Engedd hogy megtegyék!
2019. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Megoldás: te dugod miközben más farkát szopja, így nem szexel mással, neked pedig soha meg nem élt gyönyörben lesz részed.
2019. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nem kell túlvariálni. Játszd el hogy idegen vagy és most csal meg a barátnőd. Szerepjátékozzatok! Minél részletesebb legyen annál jobb, izgibb. Jelmezt netrű' tudtok szerezni Google-ba bekopogod. Így nem csalod meg csak játszásiból. Plusz jót szorakoztok ha bénáztok, elhülyéskedtek.

Vagy simán csak beszélgettek róla, mint a chatszex csak élőszóban közben kielégítitek egymást kézzel-szájjal.

Nem kell senkinek senkit megcsalnia. Kreatívan.

2019. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
az utsónak nagyon köszönöm! :)
2019. aug. 11. 00:54
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A vágy (és később a cselekedet) a gondolatokból, fantáziákból táplálkozik, indul ki. Ambivalens érzéseid vannak, egyszerre akarod megélni h. lásd egy idegen férfival s egyben félsz is hogy elveszted.

Leküzdeni vagy megélni akkor tudod, ha megérted saját magadtól miért alakult ki a vágy, addig sehogy. Úgyhogy az első kérdésed saját magadhoz szól: amikor elképzeled akkor mit látsz a másik férfiben, milyen érzések rohannak meg, mit érzel, miért tartanád izgatónak. A válaszok ott vannak benned, ha megérted őket akkor tudni fogod, hogy elég erős vagy-e ahhoz hogy az elvesztés félelme nélkül megtedd, vagy ahhoz hogy elnyomod. Más út nincs.

2019. aug. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

SZintén ezzEl a "problémával" küzdök én is..de úgyéRzem, megtaláltam a tökéletes társat. nagyon nagyon sokszor elképzelem, és fantázIálok ilyesmiKről a kedvesemmel kapcsolatosan, de nagyon hamar át tud ez az érzés csapnI borzasztó féltékeNységbe.

CSomót kell beszélgess erről a pároddal, mond el neki, hátha ki tudtok találni valami megoldást errE, én pl sokat Kérdezek az exeiről, azokkal miket csinált, hogyan, és aMikor érzi, hogy ez engem kezd felizgatni, szívesen mesél, részletez dolgokat, egyszerűen imádom!

Talán erre a legjobb megoldás a gloryhole.. ott ugyan mással dug a párod, de mégsincs arc társítva a dologhoz, és ha esetleg időközben meggondoljátok magatokat, akkor bátran abba lehet hagyni az egészet. Ha megfelelő ebben a partnered, akkor tökéletesen megtudjátok élni a vágyaid anélkül, hogy bármi gond lenne belőle. ;)

De szerintem mindenképp a legfontosabb a kommunikáció!


M

2019. szept. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz szabadulni. És nem is akarsz. Dettó ugyan ez a helyzet.disco swinger videót néztünk nem rég. Magától kezdte el mondani

Ez bejön, ezt kiprobalna, de akkor már nem csak 1el,ha úgy sem megcsalas részemről. Huuu az az érzés ami at futott rajtam,majd el durrantam, és még ezt tetézve felemhajolt és "ártatlan arccal kérdezte akkor most egy kis ri.anc vagyok? Mondom dehogy, és azzal a lendülettel eltuntette férfiasságom az ajkai között. Én tuti kifogom vele próbálni, ha kötélnek all

2019. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!