Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik voltak hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik voltak hasonló helyzetben, mit tettetek?

Figyelt kérdés
Megszültem az első gyerekünket. Előtte rendben volt a szexuális életünk bár a férjemnek mindig nagyobb volt a libidója. Aztán 3 hónappal szülés után sincs “kedvem” a szexhez. Ebből számtalan konfliktus adódik otthon, amit persze meg lehet érteni mert neki van, kíván engem, és nem akar mást én viszont nullán vagyok libidó tekintetében. Olvastam hogyha mar nem fogok szoptatni, akkor ismét jobban fog menni a dolog, viszont érdekelne h másoknál hogyan volt ez az időszak. Köszönöm
2018. okt. 12. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat a gyerek után 3 évvel kezdtük azt érezni, hogy estére bárkinek van kedve egyáltalán élni...meg talán szexelni. Erre nem bevállalunk mégegyet. :D

Én kivettem a részem a gyerek-menedzselésből, szóval mindketten ugyan olyan fáradtak vagyunk estére és egyformán nincs kedv/energia hozzá XD

2018. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként válaszolok, ha nem haragszol szülés után kivártuk a két hónapot gyakorlatilag ugyanannyit szexeltünk, mint előtte, vagy még többet... Most, hogy a gyerek már két-három éves érzem azt, hogy páromnak talán csökkent a libidója🤔🤔
2018. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudjatok az a aprobléma, h ez minket széthúz. Megbeszéltük de ő folyamatosan velem van elfoglalva. A külsőmre tesz megjegyzéseket pl hogy mennyire szexi vagyok vagy esténként az ágyban bújik oda és puszilgat. De ezt megértem mert egy felnőtt egészséges férfi. Átlagban heti egyszer kielgeitem szájjal, akkor valamennyire megnyugszik de mivel 2 perc alatt elmegy, így nem éppen kielégítő neki. De többre nem futja, fáradt vagyok esténként és ahogy írtam is, nincs semmi libidóm, pedig szeretném ha lenne kedvem szexelni.
2018. okt. 12. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod,h a kieleguletlensege miatt ( keves a heti egy) szeretoket tartson v elhagyjon,akkor nemi vagy nelkul is kepes leszel kielegiteni/sze.xelni.

N

2018. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!