Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne legyek ennyire béna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek ennyire béna, ennyire lúzer?

Figyelt kérdés

27 f vagyok


Nagyon béna a nőknél... a szövegem, a megnyilvánulásaim borzalmasak... nem vagyok roma vagy ilyesmi...

Jó megjelenésű, jó külsejű fiatalember vagyok...de a kommunikációm iszonyat pocsék... az összes randit elszúrom...

Bármibe fogok bele, úgy érzem, hogy nagyon béna vagyok benne... Mind a szakmámban nagyon gyenge színvonalon vagyok, mind a nőknél, elkezdtem youtubeozni, de a videóim minősége, amit produkálok is szinten aluli.


Egy kész katasztrófa lehetek... Annyira rosszul nem érzem magam, de jó lenne tenni ellene valamit...


Mit javasoltok?


2019. aug. 11. 12:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

ja, és bármibe fogok bele, tanulom, iszonyat lassan fejlődök... ha egyáltalán fejlődök...

Nem vagyok hülyegyerek, nem azért... tesztek alapján az IQ-m magasabb, mint az átlag...suliban csomó versenyt nyertem... a kommunikációm a nőkkel viszont borzalmas... nem is jönnek össze a dolgok velük

2019. aug. 11. 12:15
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Van egy megoldás, de nem hiszem hogy tetszeni fog.
2019. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja azt, hogy jó külsejű vagy? Mert ha te mondogatod magadnak, vagy anyuci, vagy a haverok, az édeskevés. Itt a nők döntenek, ők mondják meg: a döntésükkel. Amúgy sok mulya, ám jó külsejű férfit láttam már éles szituációban, nos, őket is rendre magukra húzták a kis pitsák, ha külsőre megütötték a mércét. Szóval a mulyaság még nem akadály.
2019. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

én egyáltalán nem vagyok muja


és be tudom lőni a húspiaci értékemet abból, hogy megnéz egy nő

2019. aug. 11. 12:27
 5/21 A kérdező kommentje:
na mi az a megoldás?
2019. aug. 11. 12:28
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez esetben a törpénet ellentmondásos. Melyik része a kamu?
2019. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyeneket gondolsz magadról akkor eleve veszett ügy. Az az ember aki magát egy katasztrófának tartja az az is. Minden kisugárzást megöl ha így vélekedsz saját magadról. Inkább kezdj el teljesítményt nyújatni ahelyett, hogy siránkozol. Csajozási dumákat nem kell alkalmazni, a legtöbb szar és szánalmas, simán beszélgetni valakivel nem opció? A szakmádban nyújtott gyenge teljesítményen is ki javítson ha nem te, nem születik senki lúzernek. Youtubeon is rajtad múlik a videók minősége, tanulj vágást, vegyél egy minőségi kamerát esetleg fényeket, már klasszisokkal jobb a helyzet. Habár ilyen attitűddel elképzelni sem merem milyen tartalmat gyárthatsz...

Lényeg a lényeg, az hogy te ekkora lúzernek tartod magad az egy dolog, de senki nem fog segíteni neked meg csajozni, dolgozni helyetted. Szedd össze magad inkább és kezdj el hinni magadban.

2019. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

lehet, hogy ellentmondásos, de akkor is így van

általános iskolában csomó versenyt nyertem, majd folyamatosan romlott a tanulmányi átlagom... az IQ-m viszont tesztek alapján rendben van

2019. aug. 11. 12:34
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor a képességeid megvannak csak te már belesüppedtél abba, hogy egy lúzer vagy. Persze, maradhatsz ha szeretnél de én inkább elkezdenék dolgozni az életemen. 27 évesen bőven van időd.
2019. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
A "rendben van" elég szubjektív. A hülyéknek a maguk 88-as hányadosa is teljesen rendben van...
2019. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!