Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek elérhetetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek elérhetetlen egy lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresztény fiú vagyok, többnyire önzetlen, kedves, megértő.

Barátnőm még nem volt, de szerették a lányok mindig ezeket a tulajdonságaimat.

Most kezdtem el ismerkedni egy lánnyal, viszont picit zavarja hogy en egyből mindent elmondok, sokszor keresem meg. Nyilván azért, mert nagyon érdekel és szeretnék mindent tudni róla.


Azt mondta, hogy az a jó egy fiúban, ha néha elérhetetlen, stb stb. És a lány visszavágyik hozzá.

Ebben igaza van, ugyanis egy idő után megunna, ha ilyen maradnék.


Tippeket tudtok adni?

Ami csak eszetekbe jut.


Előre is köszönöm!


Szabi



2019. aug. 11. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem hozzád való. Valószínű!

Esetleg keress hozzád hasonló vallásost...

2019. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Használd feltörlőrongyként
2019. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

szex utan torold a pocsod a ruhajaba.

Pista

2019. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Hát! Töröld az elérhetőséged a mobilodban! Ne válaszólj ismeretlen számra!


Szegény lány!!!

2019. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a szexualitáshoz (még). Amúgy meg egész egyszerűen annyi a recept, hogy te felcsigázod néhány beszélgetés alkalmával, majd nem keresed, hagysz neki időt.
2019. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Mire jó ez a jatszadozas? Ezt az elérhetetlen dumát meg honnan szedte? Valami hülye yt videóban látta? Komoly bajok vannak ott fejben, az tuti
2019. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elérhetetlen alatt értheti azt, hogy elfoglalt. Úgy értem, hogy lehetne valami saját szenvedélyed, amit nélküle űzöl és ami miatt ő felnézhet rád.


Mondok egy példát a saját életemből.


Én táncolok. Heti minimum 5x vannak táncóráim és ezeken kívül edzek is. Járok táborokba, illetve vannak fellépések. Soha semmilyen lány miatt nem hagynám a táncórákat, mert nekem az a legfontosabb. Ha valaki velem jár, annak el kell fogadnia, hogy nekem ez a szenvedélyem és csak azután jön a párkapcsolat.

Csak olyan lányokkal járok, akiknek hasonlóképpen a saját életük és céljaik a legfontosabbak és minden nap tesznek azért, hogy autonóm, teljes értékű életet élhessenek a szenvedélyeik kibontakoztatása által.

Nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, akinek én vagyok a legfontosabb, legyen a legfontosabb ő saját magának és akkor tudjuk tisztelni egymás álmait és így leszünk valódi társak az életben.

2019. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Rossz hírem van. A "húzzuk a mézesmadzagot amíg lehet" taktikához jelentős tapasztalat kell és nagyon kétélű fegyver, könnyen visszafele sülhet el és azt hiszi a másik csak "szívatni" akarod.

Ne olyan tulajdonsággal próbálj eredményt elérni, amivel nem rendelkezel, add inkább saját magad, felesleges szerepet játszani mert úgyis belebuksz.

2019. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit titokzatosnak kell lenni. Ne engedd magad teljesen kiismerni. Ha megismernek, rájönnek, hogy Te is pont az az üres szar vagy, mint az többi és már mennek is tovább
2019. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!