Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy mindig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig az kell ami elérhetetlen? Mit tegyek? 23/F

Figyelt kérdés
Van egy nö aki nagyon bejön. Egy időbe voltak érzések felé de már csak szexuális vonzalom mert idővel rájöttem hogy komoly soha nem lehet vele..Néha persze feltörnek bennem azok az érzések.A vonzalom viszont nagyon erős tud lenni nálam főleg ha látom.. Nagyon kívánatos..mindig ö rá vágyok hogy együtt legyek vele legalább egy éjszaka.. de tudom ez soha nem jöhet össze...elszeretném magamba ezt a dolgot végleg temetni mert ez csak nekem lesz rossz továbbra is...
2019. jún. 26. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Akkor tedd azt, következetesen és kíméletlenül... Mert ahogy nézem, most pont nem azt csinálod 🤔
2019. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk részletezhetnéd, miért lehetetlen, ki ő. A szomszédod és gyáva vagy, a szomszédod és foglalt, valaki a város/ország túlsó végéből, egy keleb, esetleg Amerikában él? Semmit nem tudtunk meg ebből, hogy miért lehetetlen.


És igen, ha lehetetlen, akkor el kell temetni ezt a dolgot végleg.

2019. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 szándékosan nem akartam leírni de akkor leirom ! Nálam idősebb nő akinek majdnem velem egykorú gyerekei vannak..egyébként egy időbe volt is köztünk egy bizonyos dolog... (szemezgetés,mosoly)
2019. jún. 26. 14:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért elérhetetlen...
2019. jún. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!