Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig szőrtelenítettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szőrtelenítettem a fanszőrzetemet, a barátnőm azt mondta, hogy jobban örülne, ha szőrösebb lenni. Viszont az edzéseken látnak a haverok, nekik mind szőrtelen. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
En se borotvalom,hidd el,nem erdekli oket nagyon h nez ki a te nemiszerved koruli resz.
2019. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
S mi van, ha nekik szörtelen?! Nem lehet más, csak mindenkinek egyforma?!
2019. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntheted, hogy a lányok, vagy a fiúk ízlésének akarsz megfelelni.
2019. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát döntsd el, hogy a haverok vagy a barátnőd véleménye érdekel jobban!
2019. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődnek szeretnél tetszeni akkor ne szőrteleníts, ha a haveroknak, akkor szőrteleníts.
2019. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy..

Csináld úgy, hogy neked kényelmes legyen:)

2019. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a haverjaiddal fekszel le, és kell hogy tetszen nekik, hanem a barátnődnek. És hidd el, őket szerintem egyáltalán nem érdekli hogy te borotválod-e vagy sem.
2019. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A haverokkal akarsz d...ni vagy a barátnőddel? Szerintem öltözőkben, fürdőkben, szaunákban stb. ahol a férfiak látják egymást nem a legfontosabb téma, hogy kinek milyen van - hidd el a 99%-át pont nem érdekli. Még a haverok sem szokták egymásnak mutogatni "fugyi cimbi megnézed nekem milyen van?".
2019. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell eldöntened, kinek akarsz megfelelni, barátnődnek vagy a haveroknak. Amúgy nyáron sokkal jobb a csupasz nemi szerv.
2019. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd felnősz és felnőtt pasik között vetkőzöl, rájössz, hogy nagyon sokan nem csupaszítják le teljesen, hanem csak rendben tartják a környéket. Férfiasabb, felnőttebb, a lányok jobban szeretik.

Habár tudom, hogy fiatal felnőtteknél valamiért a szőrtelen a menő, de majd csak kinövik, ha idősebbek és sikeresebbek lesznek

2019. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!