Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért kövér fétis, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért kövér fétis, ha csak a kövér nők tetszenek? Ez nem csupán ízlés dolga?

Figyelt kérdés
Sokszor megkaptam,hogy kövér nő fétisem van,mert csak a nagyon molett nők vonzanak.Van olyan barátom,akinek a kis mellű nők jönnek be.Ez kis mell fétis? Egy másiknak csak a vörös hajúak.Ez vörös haj fétis? Szerintem ez csak ízlés dolga,nincs ebben semmi beteges.

2019. aug. 12. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Manapság már mindenre ráaggatják a fétis kifejezést. Szerintem is csak ízlés kérdése
2019. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
A fetis sem beteg.Van aki labakra izgul,van aki kakira.De en se hiszem,h ez fetis,de mindenkepp meglepo ha valaki a kover noket preferalja.
2019. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

Azért ne nevezzük már azt fétisnek hogy már be vagy csavarodva attól hogy még egy dagadtat sem tudsz megdugni...

A fétis eredetileg tárgyaktól való felizgulás! Csizma, latexcucc...

2019. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

csak magamból indulok ki, de ha te már nem a személyt, hanem a túlsúlyt keresed, akkor én ezt már fétishnek mondanám.

Van egy lány, Zsuzsi, túlsúlyos és neked nagyon szexi. Ahogy Zsuzsi leadja a felesleget, csinos, sportos, feszes lesz, már neked nem is tetszik. Ez azt jelenti, hogy sose Zsuzsi tetszett, hanem csak Zsuzsi hája. Vagyis kövér fétish

2019. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem Zsuzsi tetszett kövéren.Az igaz,hogy soványan már nem lesz vonzó,mert nem fog tetszeni.Egy csomó férfinél ez fordítva van:meghízott a felesége,így már nem tetszik neki.Ők sovány fétisesek?
2019. aug. 12. 09:03
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
A molett meg a köver nagyon nem ugyan az!
2019. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valóban.Nekem a nagyon kövér nők a zsánereim./160-220kg/
2019. aug. 12. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert nagyon erősen sulykolják az emberek fejébe, hogy csak a nádszálvékony alak a szép és vonzó. És ha te vonzónak találsz egy olyat, aki ettől a közízléstől eltér, akkor az csak azért lehetséges, mert fétised van.
2019. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ha Zsuzsit szereted, akkor pontosan olyannak szereted amilyen, az pedig hülyeség, hogy ha valaki megváltozik, akkor a szerelme elhagyja. Az én feleségem is meghízott terhesség alatt és még mindig ott a felesleg, de ő az én Zsuzsim és nekem ő kell, tök mindegy hogyan néz ki.

Itt az a gáz, hogy nem Zsuzsit keresel, hanem egy kilót, egy "tárgyat" imádsz, egy "tárgyra" gerjedsz, ami már fétish.

2019. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!