Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti ha ilyet csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti ha ilyet csináltok annak mi az oka? Férfi ismerősnek köszöntem (full eltakartan, kis mellel😂) és miután visszaköszönt lenézett a mellemre, miért?

Figyelt kérdés
Nem távolról köszöntem neki, hanem mellette mentem el. Ezután észrevettem mintha megnézett volna párszor, de lehet rosszul láttam.. abban nem vagyok biztos.
2019. aug. 11. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom bejossz Neki.
2019. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Követem (erre én is kíváncsi vagyok)
2019. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is simán lehet, hogy egyáltalán nem érdekelte a melled, csak oda pillantott veletlen
2019. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan pasik aki minden nő mellét megnézik. Szóval ennyiből sokra nem következtetnék
2019. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az van, hogy én nem tudom nem végigmérni a nőket.. még akkor is újra meg újra megteszem, ha már éppen ezredjére látom:D

Szóval magamból kiindulva ennek semmi jelentősége nincs. De pl van olyan barátom aki csak akkor néz meg egy nőt, amikor az tetszik neki.

2019. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
A pasik olyanok mint a kutyák akik ösztönből megszagolják egymás fenekét :D Csekkolnak, ennyi.
2019. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
A nők érdekesek, megnézzük őket. Annyiban azért különbözünk a kutyáktól, hogy általában nem vizeljük le őket.
2019. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez leginkább két dolgot jelent - azt, hogy a férfiismerősöd hetero, a másik hogy örülj neki, mert ezek szerint szemrevaló vagy. Ha ismerősöd nézte meg a melled az azt jelenti, hogy "óvatlan" volt, úriember is megnézi a nők idomait, csak éppen nem feltűnően csinálja :)
2019. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hanyadjára írod ki, de már nagyon unalmas.
2019. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép lányról/nőről van szó ez ösztönös. Legutóbb egy titkárságra adtam le papírokat és egy 40-es dekoratív nő jött átvenni őket. Egyszerűen odaugrott a szemem egy pillanatra a melleire, nem azért mert tapló vagyok, hanem ösztönösen mértem fel az alakját és... a melleit.:)
2019. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!