Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok ilyen lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Hol találok olyan lányt, aki igazából nem hivatalos, de pénzért szexel? Rosszlányokat ismerem, de nekem valami barátnőfeeling kéne. Sajnos nincs barátnőm és nem csak a szex hiányzik az életemből. Kinézetem miatt nem megy a csajozás, de ebbe ne menjünk bele. Pénzzel se tudok sajnos csajozni, mert nem tudok havi 2-300e ft-ot rákölteni egy nőre. Van olyan megoldás, hogy alkalmanként fizetek egy fix lánynak a szexért? Vagy csak a rosszlányok vannak mint hirdető oldal és lehetőség? Normális alkalmi kapcsolatot hol találok pénzért?
2019. aug. 13. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
ez engem is érdekelne :)
2019. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Több ponton is sértés a szabályzatot. Nem jelentem be, de kíváncsi vagyok hány perc alatt törlik
2019. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Puncs
2019. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretném sérteni a szabályzatot, csak nem tudom más képpen feltenni a kérdést
2019. aug. 13. 20:19
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Hogy érted hogy nem hivatalos?


Rosszlányokon keres olyant aki szimpatikus, nem csak szexuáisan értve. Mond el neki hogy ezt szeretnéd.

2019. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a rosszlányokon nem vevők erre, ott mindenki a lehúzásra megy. Gyorsan adjam oda a pénzt, gyorsan legyen vége, 10 perccel az idő lejárta előtt szól, hogy már mennem kéne, mert jön a következő stb...
2019. aug. 13. 20:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyilván erre a problémára egy barátnő a megoldás, de már belefáradtam a csajozásba, bármit teszek nincs eredménye. Így a szex hiányzik az életemből, amit pótolni akarok, de azért a 15 percért a 15-20e ft sok, úgy h látom a csajon h unja meg várja h mikor lesz vége...
2019. aug. 13. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Ay a csaj is unni fogja,es csak a penyre gondol majd folzamatosan.
2019. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt is
2019. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 he84 ***** válasza:
69%
Aki pénzért vállalja, az igenis mindig legalább részben a pénzre fog gondolni közben is. Nem tudod sem elvárni, se megakadályozni, hogy ne arra gondoljon, ha főleg azért teszi meg neked. Ha igazi alkalami, vagy komoly kapcsolatot akarsz, azért jobban küzdeni, tenni kell és az nem pénzért megy, akkor ott kicsit se fofja se unni, se a pénzre gondolni.
2019. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!