Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok ilyen lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Hol találok olyan lányt, aki igazából nem hivatalos, de pénzért szexel? Rosszlányokat ismerem, de nekem valami barátnőfeeling kéne. Sajnos nincs barátnőm és nem csak a szex hiányzik az életemből. Kinézetem miatt nem megy a csajozás, de ebbe ne menjünk bele. Pénzzel se tudok sajnos csajozni, mert nem tudok havi 2-300e ft-ot rákölteni egy nőre. Van olyan megoldás, hogy alkalmanként fizetek egy fix lánynak a szexért? Vagy csak a rosszlányok vannak mint hirdető oldal és lehetőség? Normális alkalmi kapcsolatot hol találok pénzért?
2019. aug. 13. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Én benne lennék. :) 18L
2019. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Tinderen ha úgy írnál rá egy lányra, hogy fizetnél neki? Ott legalább látjátok is egymást.
2019. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Barátnő nekem is jöhetne.. Igaz hogy nem úgy gondolkodok mint a többi 18 éves de hát nekem is kellhet szeretet :D Ribit meg sokat találsz
2019. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kifejezetten ilyen oldal, vagy hely, de találhatsz erre partnert. A rosszlányokon is, ismerkedős oldalon is. Én találkoztam olyan fizetős nővel, aki abszolút nem siettetett, teljesen barátnő szerű volt. 1 profival rosszlányokról és 3 amatőrrel. Ők is pénzt kértek, de akár enni, moziba, ilyen helyekre is eljöttek volna velem.
2019. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Önellentmondásos amit keresel. Aki pénzért teszi és nem szimpátiából, minden kör után elkéri a fix árat az úgy hívják prostituált (mindegy hol keresed/találod). Aki fix "kitartottságért" az meg sugarbaby, de az elv ugyanaz a pénzed kell neki, nem te. Aki szimpátiából teszi, annak meg nem kell a pénzed.

A "barátnőfeeling" és a "hobbik..." meg a "diáklány" üres hívószavak, ugyanolyan k...ák mint a többi, csak tudják a szolgáltatók hogy a férfiak egy része még hisz a tündérmesékben.


Egy dolgot tanácsolnék neked. Ne keress "ilyen lányt", azt a pénzt amit hivatásosokra/támogatásra költenél költsd inkább magadra (sport, étkezés, megjelenés), menj szórakozóhelyekre, fesztiválokra - hidd el sokkal jobb befektetés!

2019. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12%

se pénzed, se tehetséged, se külsőd, se semmid nincs, de szeretnél mindent?

az életben meg kell dolgozni a vágyakért, valamelyik feltételt teljesítened kell és soha nem lesz problémád a csajozással.

2019. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!