Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Gond ha egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gond ha egy pasinak az a vágya, hogy tágíthassa a barátnője punciját és popsiját?

Figyelt kérdés

Félek felhozni a barátnőmnek, mert nem szeretném, hogy megijedjen, vagy emiatt ne akarja folytatni velem.

Nem tudom mennyire lehet egy nő partner ebben, eleve azt sem tudom van-e olyan lány, aki élvezné az ilyen dolgokat.



2019. aug. 14. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
A normális férfiak a szűk lyukakat értékelik. 😄
2019. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Igen gond, mert a fenekem tabu.
2019. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

A tágítás aranyszabályai: higiénia (ápolt kéz, körmök, tiszta eszközök), síkosító, fokozatosság ÉS a partner beleegyezése, folyamatos figyelés a visszajelzéseire.

Van aki szereti van aki nem. Ergo írhatunk ide okosakat, csak a partnereddel történő megbeszélést követően fogod tudni vágyik-e rá vagy sem. Azért ne ajtóstól ronts a házba, ne egyből egy spectacularral állíts be "ezt most kipróbáljuk éjszaka".

2019. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aztan meg jössz panakodni, hogy túl tág...
2019. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 orton ***** válasza:
100%

Nem beteg. Vannak nök akik ezt szeretik. Ne a gyakori 5 nöjeböl vonj le kovetkeztetest aki misszionariusnal, paplan alatt, sotetben szexnel tovabb sose ment :D


Amugy miota vagytok egyutt hogy baratnonek mondod es nem vagjatok egymas szexualis vagyait? Fura picit.

2019. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Volt egy elvált dagi nő akinek a férje úgy szétöklözte a punáját hogy csak a fenekében tudtam egyáltalán elélvezni. Nem vicc! Szóval, azért csak óvatosan azzal a puncival.
2019. aug. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor mint nő mint anya én is írok véleményt! Egyszerűen ugyeskedj... szülés után is nálunk félóra kellet hogy 2újja kényelmes legyen... azóta el telt 4 év.... imádom ha 3 ujjal csinálja, lassan szoktatott hozzá így meg edződtem odalent ha szeretném tudok nagyon szoros lenni.... Ja és először fel sem tűnt hogy már 3 újjal ő kérdezte hogy milyen aztán néztem mikor megkérdeztem hogy miért
2019. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Andrew72 válasza:

A barátnőm sportos, izmos lány 165cm magas 52kiló...előttem soha nem állt volna szóba nagyfarkú pasival. az enyém 19/5,5 tehát meglehetősen vastag, de 2 év után már kotyogok benne amikor felizgul. Bevallom és szeretem ha "szétb....tt" érzésű a p..a...

Vettem neki egy John Holmes dildót, ami KERÜLETRE 20cm!!! Imádja ha azzal izomból megb....m. Se velem, se előttem nem fröcskölt amikor élvezett de ezzel a dildóvan minden esetben fröcskölve élvez!

Először megijedt, nem is igazán hitte előtte, hogy ez valós lehet amikor videón ilyet látott. De brutálisakat élvez, fröcsköl tőle. És még azt mondják, hogy nem számít a méret :) :) :)

2019. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!