Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-19 éves szűz lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 éves szűz lány?

Figyelt kérdés
Aki rendben van külsőleg, de belsőleg eléggé, sőt nagyon félénk. Őszintén, lenne bennetek bármi negatív érzés, hogy vajon miért nem veszítette el eddig? Az olyan válaszokat, hogy "én 40 évesen vagyok szűz" mellőzzétek kérlek :D

2019. aug. 14. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
18-19 éves? A legkevésbé sem lenne.
2019. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az a normalis,ha valaki 18-19 evesen veszti el,akkor erett ra igazan. Nem baj a felenkseg,az ilyen lanyok nagyon aranyosak,nagyon bejovosek nekem.
2019. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs elkésve.
2019. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a jó lány :) Aki visszahúzódó aranyos nem magát mutogatja stb, és majd azzal veszti el akit tényleg szeret, ebbe nem látok bajt. Nekem a tökéletes lenne.

Amúgy 18F

2019. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szűz vagyok 19 évesen, de nem azért mert defektes lennék, egyszerűen csak nem volt még rá megfelelő partner. Ennyi; majd ha lesz akkor elveszítem vele, ha fél év múlva akkor fél év múlva, ha 25 évesen akkor majd akkor. Nem kell ebbe belelátni semmit hogy valaki szűz, főleg úgy hogy nekünk lányoknak többet is jelent, értékként fogjuk fel, amit csak arra érdemes pasinak adunk:)

Ne aggódj, egy normális felfogású srácot nem fog zavarni, SŐT, még izgatja is a tudat es a felelősség hogy ő vezethet be a testi gyönyörök világába!:)

19L

2019. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
4-es vagyok, igy van 5-ös, pacsi! legalább van egy lány aki meg is érti..
2019. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Gondolnám nyilván introvertált. Az olyan, mint én, szóval tuti összeillünk.


De tényleg... Nem érdekelne, hogy miért nem járt benned még farok. Ha úgy alakulna, hogy össze kéne jönnünk, vagy akár csak szex, akkor az érdekelne, hogy az enyém járjon benned!

2019. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
89%

19 éves vagyok és szűz.

Én nem érzem azt hogy ez baj lenne.

Az már más hogy gondolom a körülöttem lévők tudják hogy az vagyok és bolondnak néznek e miatt de nem érdekel.

Nem értem nekik mitől lenne jobb az életük ha én már nem lennék szűz?

2019. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
4-es vagyok, utolsó, azért jobb nekik, mert ők ettől már nagy lányok, hogy őket már össze vissza dugta jobbnál jobb és gazdagabbnál gazdagabb menő pasi. Ami gusztustalan, csak ugye kár hogy kevés az olyan ember aki ezt nem érti meg, inkább lenézik az embert..
2019. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan már :) mindenki akkor veszti el, amikor akarja.

Szerintem lányoknál 25+-oson kezdene ez gaz lenni

2019. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!