Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor mondja azt egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja azt egy férfi, hogy jó a nő az ágyban?

Figyelt kérdés
Ha valaki bevállalós akkor jónak számít az ágyban? Honnan tudom, hogy jó vagyok e?
2019. aug. 15. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyéntől függ, és szerintem minden alkalom más. Nálam nem akkor lennél jó ha bevállalós vagy, én sosem várom el a mélytorkozást egyszer csinálták de hát zavart hogy a lánynak rossz volt. Akkor mondom hogy jó az ágyban ha figyelünk egymásra.
2019. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit félrevezető a kérdésed. Valójában az utolsó amire választ akarsz. Az első kettő valóban egyéni preferencia, minden férfinek más és partnerfüggő is. Volt bevállalós csaj, aki csak erős közepes volt és szinte prűd, aki mégis eszméletlen. De hogy válaszoljak az igazi kérdésedre: Onnan tudod, hogy a férfi szex után nem tűnik el, hanem kezét-lábát töri az újabb és újabb szexért veled. Pont. Nem számít mit mond, azok csak szavak. Ez az egy ami igazolja, hogy Te jó vagy az ágyban vagy sem.
2019. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyet tudok érteni a 2. válaszolóval. Ez oda-vissza igaz, nem feltétlen kell kimondani hogy "de jó vagy" de a test jelez és ha valóban megszűnik a külvilág akkor jó volt és igen az ember törekszik az újabb alkalomra.
2019. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam az ha orálban jó vagy és szereted is csinálni. Lenyelni épp nem kell, de a szájbaélvezés igen.
2019. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ha passzoltok az agyban egymashoz. Es kepesek vagytok fejlodni szexualisan is

Ennyi kell nem tobb

2019. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár férfi, akár nő, akkor fogja "jónak" tartani az ágyban, ha azt kapja amire vágyik, amit szeretne. Ergo, a legtöbbet az ér, ha figyelsz a partneredre, a visszajelzéseire, ha rá tudsz hangolódni.
2019. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!