Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, honnan látni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, honnan látni ha a férfi tényleg élvezte az orált vagy csak mondja hogy meg ne sértsen?

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia igaz lány vagyok

de egyértelmű jelevan

az első ha eldurran feltéve ha dugás nem opció

amúgy meg más a légzése a pénisz egyre jobban duzzad feszűl

van olyan aki beleremeg annyira jól csinálod

24N

2018. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj a száj varázsa egyébként is frgeteges, de ha csak egy normál orális aktusról van szó, mindenképpen izgatóbb mint a vaginális. Persze azt sem hagynám ki semmi pénzért!
2018. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Jó, lányként ehhez ne szólj hozzá légyszíves!

Nem vagyok ezzel egyedül, mert sok ismerősöm is abban a cipőben van, vagy volt mint én. A megjátszás, vagy csak rájátszás igenis gyakori eszköz a részünkről.

Hitegethetitek magatokat, itt is tehetik alátok a lovat szavazatért, nyalizásért, meg hogy általánosságban sarkallják és megmaradjon a késztetés, de zömében akkor is szarul szopnak a lányok. Ez van. Maga tudat akkor is jó lesz és ezt szeretnénk, hogy fennmaradjon és közben reménykedünk, hogy egyszer még jobb is lesz. Én pl. nem csak orál más közben is rájátszom légzéssel. Ez tetszik a másik félnek ezért csinálom. A lányokat is bobban beindítja.

Az hogy esetleg elmegyünk a végén a saját érdemünk olyankor és nem a tietek. Olvastam itt ilyeneket, hogy a lányok írták, hogy minden pasi 5 perc alatt elmegy tőle... Csak egy példa, hogy 2 nap a a ciklus végén, közben folyamatos enyelgés. Majd 3. nap reggele és már egy ideje mennek dolgok és közben eljön, hogy nekem végig lesz csinálva. Onnantól számított 20 percért is nagyon meg kellett küzdenem fejben. Szarul csinálja a barátnőm, bár volt már sokkal rosszabb is, de a lényeg hogy szeretem őt és sokat jelent nekem maga az érzés, hogy ő csinálja, továbbá hogy tudom és látom rajta, hogy szereti csinálni. Ez a motivációm és mikor elmegyek nagyon jó, de a köztes rész fizikai ingereket tekintve egyáltalán nem olyan jó.

2018. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pl amikor remeg, reszket szopás után, az nagyin jó jel :)
2018. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor a szokásosnál keményebb és kicsit nagyobb is, illetve hangosan sóhajtozom, kicsit nyögdécselek. Ha nagyon jó akkor orgazmuskor megfogom a lány fejét és remeg a lábam is.
2018. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha eldurran akkor olyan rossz nem lehet !
2018. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3


Nem féltétlen csinálják zömében rosszul, de tény vannak nem csak elvétve akik egyszerűen nem éreznek rá.


Inkább azt mondanám, hogy mindig 50-50% esélye, hogy mennyire ügyesek.

2018. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Háát igen, a #6-osnak részben igaza van.

A lányok zöme nem tud JÓL szopni.

1. Mert azt hiszik, ha egy srác elélvez akkor az jó volt.

2. Mert sokszor teljesítménycentrikusan élik meg, vagyis : elment, akkor ok-s voltam

3. Ha nem szívből-lélekből teszi, azt egy érzékenyebb pasi megérzi.


Ennyi

2018. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"3. Ha nem szívből-lélekből teszi, azt egy érzékenyebb pasi megérzi."


Ott a pont! :)


25F

2018. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mivel nem kaptam jó szopást így ha el is megyek, akkor nagyon nehezen és közben a fejemben magamnak generálom az ingereket. Vagyis a saját koncentrálásomtól és fantáziámtól megyek el. De azért mondogassák itt a lányok, hogy ha elmegy nem lehet olyan rossz :D Barátnőm is azt hiszi, hogy jó szerintem, miközben nem... Tényleg nevetséges. Utána meg lepontozzák a lányok, miközben az igazságot kapják itt a fiúktól. Azért ilyenkor magukba szállhatnának, de arra képtelenek
2018. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!