Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mellekben mi a "látnivaló"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellekben mi a "látnivaló"? (kb A kosár)

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmnek jó teste van melltől lefelé. Teltkarcsú típus; lapos has, vékony derék, vaskosabb combok, kerek fenék. De nagyon kicsi mellei vannak, azt hiszem A-s. Viszont van egy férfi akit azon kaptam már párszor hogy nézte a melleit. Lehet ő többször is észrevette már persze. Most ennek mi értelme van? Miért nem a fenekét nézi már akkor? Mi a jó ebben? Nem egy ri...nc típus öltözködésben, télen is láttam hogy nézegette..... Ismerem a faszit D-s mellű nője van, mit nézegeti őt?🤣🤣
2019. aug. 15. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Attól h nagxobb mellű nője van, még simán bejöhetnek neki az olyan lányok akiknek kisebb a melle.

Biztos a fenekét is megnézte már a barinődnek, csak te akk azt nem vetted észre.

l

2019. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen testem van leírás alapján, szintén rettentően kicsi mellekkel. De nekem is néha megnézik, pedig max nagyon előrehajolva látni be mert nem hordok kivágott felsőket szinte soha. Szerintem szimplán azért mert a hetero pasiknak bejönnek a mellek alapból és ha csak nézi a csajt de semmi több akkor már megnézi a mellét is mérettől függetlenül.
2019. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#3 Hogy érted hogy nézi de semmi több?
2019. aug. 15. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Az a legjobb. Egy pici cici tuti!
2019. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Úgy értem hogy megnézi mert miért ne, lehet tetszik neki de ha nem akar tőle semmit akkor úgyis mindegy milyen melleket néz meg szerintem, biztos sok más lányét is megnézi.

2019. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Az apró mellek csodálatosak :)
2019. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Full kamu kérdés
2019. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki nagy mellű nője van, akkor valószínűleg azért mert változatosságra vágyik.
2019. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Engem a kicsi hoz lázba. 🤣 Fordítva vagyok bekötve. 31F
2019. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én reflexből a mellre nézek. Valószínűleg ő is.
2019. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!