Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem nem akar összejönni egy lánnyal sem az együttlét?

Figyelt kérdés
Pedig ismerkedem. De valamiert sosem jutunk el addig. Pedig szerintem szerethető és rendes fiú vagyok. Már nagyon hiányzik egy barátnő akivel szeretjük egymást, és akivel jókat szexelhetünk. Nagyon hiányzik a szex, de persze nem ezért akarok barátnőt, de a szex is fontos dolog lenne nekem.
2019. aug. 16. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg változtass az ismerkedési szokásaidon.
2019. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne törjenek le a kudarcok. Tudod mi különbözteti meg a sikeres embert a vesztesektől? Mindkettő útja rögös, de amíg a vesztes előbb-utóbb leül, önsajnálatba kezd és kívülről várja a megváltást (ami nem fog jönni), addig a győztes ha kell ezredszer is feláll és egyenesen megy tovább.

Mindenféle tanácsokat kaphatsz (sportolj, adj a megjelenésedre stb.), de a siker kulcsa akkor is a te kezedben van, senki máséban. Ne hajtsd a szexet, ismerkedj, barátkozz, alakíts ki szerelmet a szexet utána az szinte magától fogja hozni, sok sikert.

2019. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem szerethető és rendes fiúnak kell lenned, hanem olyan férfinak akitől nedvesednek a nők. Önmagad mentegeted a kérdés végén. Férfias legyél, legyen tartásod, viselkedj férfiként. Azért kell barátnő, mert szexelni akarsz és pont. Ha itt mentegetőzöl mit csinálsz egy randin? Keményen, határozottan.
2019. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem magát mentegeti.. Szerintem a kérdező olyan mint én, vágyik erre is, de első sorba a szeretet lenne fontos neki, nem az hogy bsszon össze vissza.. Én is vágyok rá, de csak akkor lesz ha találok egy visszahúzódó kedves lányt, aki elfogad és szeret. Utolsó, van akinek nem a dugás a mindene
2019. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert rendes fiúk nem kellenek a lányoknak.
2019. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És valami hasonlóra gondoltam, ott a pont utolsó.. Bár én nem vagyok "normális" a visszahúzódó srácok senkinek sem kellenek, de azért legalább ebbe a témába van eszem..
2019. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: ahogy a rendes lányok sem kellenek nagyon sok fiúnak. ;)
2019. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, utolsó ez nem igaz. Bármint ugy 99%ba igaz mind a 2 nemtől, de én mondjuk undorodok a kis modell alkat félmeztelen trendi lányoktól. Az életem árán is megvédenék egy Normális lányt aki hűséges és szeret, nekem megérné. Gondolom nem hiszed el, de akkor se csak a hülye lányok kellenek, igaz hogy kb 99%ba nem igy van.. De van kivétel is, csak ritka, ha nem lenne ritka most én se egy magányos gyökér lennék
2019. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért, mért nem szerethetőnek kell lenni, hanem magabiztosnak és kezdeményezőnek. Ha nem jutsz el odáig senkivel, akkor az azért van, mért nem tudod fenntartani az érdeklődésüket és rád unnak időközben.
2019. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es mindenki ezt mondja, és ha valaki (mondjuk én) nem azért akarok lefeküdni valakivel mert magabiztos és önbizalommal teli lennék (nem vagyok nem is leszek!!!) hanem azért mert szeretjük egymást...?
2019. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!